Začátky se šátkem

zobrazeno 2144×

Vložil(a): skřítek, 13. 7. 2016 23.21

Ahoj maminky, mám dotaz pro nosící v šátku. Jaké byly vaše začátky s nošením? Šlo to hladce nebo jste s něčím bojovaly? A co na to "říkali" vaši malí nošenci...?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrea Poliaková, 20. 11. 2022, 19.45

Nosila som najskôr v šatke,mala som Amazonas, Vatanai Tibet, dcérka mala necelé 2 mesiace a bola veľmi spokojná. Keď mala rok, tak som začala nosiť v Nosiči Rischino XXL, keďže sa už vedela zo šatky vykopať. 😁

Romanka40, 26. 11. 2019, 18.07

Hladce. Nosim od 7dnu

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 9.10

náš nošenec byl nadšený, akorát záda už méně

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 14.01

zkoušela jsem to na půjčeném šátku, ale nebyla jsem schopná ho správně navázat v nějakém rozumném čase a bez velkého řevu. nakonec máme manducu a jsem spokojená,protože v té ho nosí i manžel a malý je spokojený

Jamu, 22. 11. 2016, 5.09

Ja zacala ve dvou tydnech,znama radila,ze nesmim vazat vertikalne,dokud nedrzi hlavi,ale do kolibky se nenechal,takze byl a je vazany vertikalne.Satek beru jako zachranu pri kolikach i usinani.Nemyslela jsem si,ze budu nosit,ale samo to k tomu dospelo,uzivame si to oba.Jedine co bylo marocnejsi satek zanosit,ted uu se to vaze rychle.Okoli moc nereaguje,protoze ho pouzivam jen doma a v obchode jsme bylo jen jednou a to byla jen jedna starenka pohorsena Ale Martínek to uplne miluje

Eliška Kozlova, 22. 11. 2016, 7.33

Na nás okolí reaguje dobře, dokonce i starším babkam se to líbí, hned me zastavují a 'mladá paní to máte šikovné' i když u nás ve vesnici nejsem jediná kdo nosí

Jamu, 22. 11. 2016, 9.30

To je dobre,musi si zvkat;D

skřítek, 22. 11. 2016, 13.36

Taky jsem se přímo nesetkala s vyloženě negativní reakcí i když občas lidi koukají, ale to je úplně normální, když vidí něco, na co nejsou zvyklí. Akorát jedna paní co potkávám často mi nabídla, jestli nechci po dceři kočárek, co mají ve sklepě abych jí chudinku nemusela pořád tahat...

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.38

Já vázala od čtvrtého dne a užívaly si to obě😃 vedra jako potvora, takže obě nahulatý a pohoda😃 občas zaslechnu radu ještě teď, ale kašlu na ně😃

Sabaha, 22. 8. 2016, 10.47

Já jsem začala vázat až ve 4 týdnech a malému se to vůbec nelíbí(a to jsem se tak těšila na nošení.Zkoušíme to pořád, ale stále beze změny. Máte někdo podobnou zkušenost? Zlomilo se to? Mám zkusit třeba manducu místo šátku?

skřítek, 22. 8. 2016, 14.15

Taky jsem ze zoufalství přesedlala na nosítko. A výsledek...? Řev. Zato v kočárku je čím dál tím spokojenější, já se zblázním....

Jamu, 22. 11. 2016, 5.10

Tak ja to mam obracene,zacina byt v kocarku casto rev:(

skřítek, 22. 11. 2016, 13.33

Už se to také otočilo. Nosítko letělo do kouta, šátek je super a kočárek byl fuj. Teď vzala na milost obojí, kočárek i šátek tak doufám, že už to tak proboha vydrží.

jodie2003, 3. 10. 2016, 9.16

Mám ty samé zkušenosti,my začali manducou cca ve třech měsících a v ničem nechce být dlouho...nejraději se nosí jen tak

Pávinka, 21. 7. 2016, 8.44

super diskuse čeká mě to s novorozencem brzy tak mám strach jak to zvládnu ale musím, syn mi nechodí a máme jeden kočárek takže mimi půjde od malinka do šátku a větší bude v kočárku, tak sem zvědavá jak to zvládnu snad bude mimi nosící

Jamu, 22. 11. 2016, 5.10

Urcite zvladnete,drzim palce;)

Eliška Kozlova, 22. 11. 2016, 7.29

Také to mám tak, šátek jsem pořídila abych měla volné ruce pro sourozence 6 a 2roky. Mladší také musím občas dát do golfek i když chodí hezky. I když praxe je trochu jiná, potřebovala bych ruce asi o 20cm delší, moc mi s mimcem na břiše pracovat nejde.

Pávinka, 22. 11. 2016, 7.57

jj také jsem to zjistila že zvednout dvouleťáka s mimi v šátku je zdrcující pro záda bojujeme ale i přes tu zimu to je náročné, naštěstí můj malinký je nosící a je spokojený tak jsem ráda

Eliška Kozlova, 22. 11. 2016, 8.05

To je dobře Jirik se také rád nosí, ale nerad uvazuje

darzanka, 16. 7. 2016, 17.28

Já zkoušela hned asi druhý den, co jsme přišly z porodnice. Malá měla jen 2700g, tak to byl trošku stres to malé těličko správně uvázat. Ale potřetí počtvrté už to šlo samo. Měli jsme to tak, že jsem si jí vázala vždy dopoledne a spolu jsme uklízely, malá se u toho krásně vyprděla a byla strašně hodná. Teď máme kvůli manželovi nosítko, aby to měl jednodušší, ale mě přijde, že si jí tam nedám tak pohodlně,jak do šátku..takže když jdu třeba jenom do krámu,tak tisíckrát radši šáhnu po šátku:)

skřítek, 16. 7. 2016, 22.24

To vám závidím. Měla jsem také začít hned od narození. Pořád se mi nedaří malou navázat správně, už jsem z toho šílená. Hrozně se prohýbá, nejde mi pak u krku utáhnout, pak začne řvát, já se začnu potit a šátek musí dolů. Tak jsem se těšila... Dnes to proběhlo takhle třikrát, tak jsem rezignovala a vyndala kočár. Ach jo. Snad se to zlepší.

darzanka, 17. 7. 2016, 6.39

Tak zkuste u toho dělat blbiny, stát před zrcadlem, poskakovat, zpívat..Ono to bude pořád lepší a lepší. My používáme nakonec stejně nejvíc kočár, ale když malou trápily zoubky, nebo je potřeba skočit do obchůdku, tak nedám na šátek dopustit. U druhého dítěte chci vázat taky hned od narození. Ty vázané děti mi fakt přijdou celkově klidnější. Nic nevzdávejte a zkoušejte, malá z vás cítí stres, tak zkuste být v klidu

Jamu, 22. 11. 2016, 5.13

Me kdyz takhle nechce do sarku,tak udelam takove vyrazne joupave kroky,jakoby nahoru a dolu,vypadam u toho jak mamut,ale malej se automaticky nakrci tak jak potrebuju.Zkuste to,jestli chapete,jak to myslim

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.40

Máme to úplně stejně. Cokoliv má přesku tak se jí v tom nelíbí. A šátek je víc takový mazlící😃

Jamu, 22. 11. 2016, 5.15

Kolikrat si rikam,zda by nositko nebylo snazsi,ale v tom se mu tak nelibi,ze stejne navazu satek a je klid

Zuzka Čtvrtečková, 16. 7. 2016, 12.01

Zkoušela jsem to, nosila jen doma, ale stejně mi to nakonec nesedlo. Necítila jsem se v tom moc dobře i když jsem byla motivovaná a opravdu jsem chtěla. Zkoušela jsem několik úvazů a přišlo mi, že jsou horší a horší. Vůbec jsem se necítila pohodlně. Ještě bych chtěla zkusit nějaké nosítko typu Manduca

Jamu, 22. 11. 2016, 5.16

Na zacatku mi to taky bylo nepphodlne,ale klid maleho a cena satku me motivovala o to vic;D

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů