Tréninkové kalhotky

zobrazeno 2929×

Vložil(a): Jarka mmm, 3. 6. 2016 19.23

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,od kdy ma smysl zkoušet tréninkové pratelne kalhotky? Dcerka cura a kaka do nocniku přibližně od 8 měsíce,ale neříká si. Takže cura i mimo to do pliny. Asi týden měla plinu suchou,ale teď je zase pocurana kazdou chvíli,ikdyz cura i do toho nocniku. Mělo by smysl koupit ty tréninkové? Oni toho asi moc nepojmou? Třeba by se ji líbilo,že by je uměla stahnout. Je ji 19m,takže by měla už byt vyzrala..Děkuji za rady!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 11.48

já jsem děti naučila i bez toho, jedny jsem zkusila, ale byly tak těsné, že je děti stejně samy nedokázaly sundat, neměly na to sílu

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 18.10

já o nich uvažovala, ale nakonec nepořídila, přišlo mi to jako velká investice na krátkou dobu a stále jsem dávala klasické látkové pleny do kalhotek na suchý zip. Protože by jich muselo být vícero, aby se vypraly, uschly... Ale jsou i jednorázové stahovací plenky, tak co zkusit to.

Jarka mmm, 8. 12. 2016, 18.23

Dáváme normálně latkovky. Nakonec jsem tréninkové pořídila z druhé ruky,ale nejsou nic moc. Zase je prodám..

lazna, 4. 6. 2016, 14.37

Vůbec jsme nepoužívali. Na nočník jsme to zkusili až po prvním roce.

benca, 4. 6. 2016, 7.00

no vraj tie treningove su fajn kamosky vraveli, ja som ich nekupovala, ale my sme mali taky velky problem malicku naucit na nocnik, ze ja som myslela, ze ani do skolky to nestihneme, kym pojde, davali sme do nocnika kvetinky, nech ich ocika, no kadeco , raz sa jej podarilo do nocnika vycikat a potom sa jej to zapacilo, a to bolo dost neskoro, asi posledne leto pred skolkou, aj sme ucili, bez plienok iba v nohavickach ani to nezaberalo

dasza, 4. 6. 2016, 5.57

Jestli ste ji tak brzo ucila na nocnik.je jasne ze se tam vycura kdyz ji vysadite..nicmene podle me je to nekvetsi cjyba.dite si neuvedomi ze chce.ale dela to na povel..ja mam obe decka od 14m bez plinek na den i odpo spani.a na noc od 18ti..ale nikdy zadny vysazovani.zadny treninkovy kalhotky nic..takze si myslim ze je to zbytecny..uz je teplo.muze byt furt nahata.popr v kalhotlacj.sento vypere.a bud zacne chodit nebo jeste neni vyzrala a pripravena..nelamala bych to pres koleno

Jarka mmm, 4. 6. 2016, 7.33

Teď už mám také pocit,že to byla chyba..

dasza, 4. 6. 2016, 8.11

Jojo.ja vzdy premyslim proc to ty matky delaji..a i v mem okoli se to deje..je preci vic nez jasne ze decko po sednuti na nocnik zatlaci ale nepozna samo co kdy a jak;)nicmene pleny odstranite tak jak tak.je leto.bude nahata.hold nekdo v roce.bekdo ve 3.hlavne zadny natlak;))to pujde

Jarka mmm, 4. 6. 2016, 2.46

Také si říkám,že jste dlouho vzhůru ,já jen poslední dobou nemůžu spát... Jinak s dcerkou jsem se naučila,že všechno má svůj čas a není potřeba to nějak ovlivňovat (např.odstavení od kojení atd.),tím spíš nechápu,proč tak tlacim na pilu s tím nocnikem..asi abych se nenudila .

Alexandra, 4. 6. 2016, 1.21

První dcera od půl roku ! věděla, co se dělá do nočníčku. Chodily jsme plavat a tím to začalo, že jsem ji hned z bazénu dala na nočník a ona se prostě vyčůrala. Už jsem si malovala, že bude v roce bez plínek. A houby. Zkoušela jsem kde co a prostě k tomu sala dozrála až kolem 2. roku v létě, když jsem jí nechala často běhat nahatou a když se vyčůrala, viděla, že to teče a to jsem přiskočila s nočkíkem, nebo ji dala na travičku. Pak teprve pochopila, že je to chci čůrat = nočník a ne obráceně nočník = tlačit. Když měla látkovku, klidně byla v mokru a bylo jí to jedno.. já jsem neviděla vždycky hned, jestli je počůraná nebo ne, takže akce x reakce nebyla ve chvíli, kdy měla. Druhou dceru jsem na nočník nijak nedávala (jen cvičně párkrát, když viděla starší ségru) a teď najednou mě překvapila (je jí rok a 4 měsíce), že si začala sahat na plínku a říkat EE, tak ji dám na nočník a vyčůrá se, vykaká. Někdy to nestihne, ale řekne si. Takže ví, že když se jí chce, má se jít. Myslím, že k tomu každé dítě dospěje samo a léto tomu krásně nahrává. Zkuste obyč látkové kalhotky, kde uvidíte a ona ucítí mokro. Suché budou zase hned. Jo a mimochodem když se poprvé do nočníku vykakala a pak koukla, co to tam je, děsně sebou škubla, jak se lekla

Jarka mmm, 4. 6. 2016, 2.19

Dcerce právě mokro také nevadí. A ke také nastavená na nocnik=tlacit. Davala a davam ji z pohodlnosti-od 8.měs. nemusím řešit pokakanou plinku. Akorát kdy pochopí tu změnu . Občas jí nechávám bez plenky a kdyz se pocura,tak jen kouká a pak přiběhne,že ma mokry kalhoty ,ale že by si řekla příště,to ne... Některým kamaradkam sami curaj s drobnými nehodami už od roka,tak proto to řeším z pohledu někoho brzo.

Alexandra, 4. 6. 2016, 2.30

Ponocujeme, co? No já jsem se s tou první právě snažila a snažila a motivovala. Byla jsem opravdu důsledná. Poskakovala jsem, radovala se, dělala srandičky, ale taky "naštvanou", "smutnou".. prostě kde co, co by mohlo zafungovat a přišla jsem na to, že k tomu prostě musela opravdu dozrát. Pak najednou ráz na ráz během 14 dní bylo. Ale přišlo to fakt až nějak před 2. narozeninami. Druhá dcerka vypadá, že by k tomu mohla dojít dřív a sama bez všech mých snah (a samozřejmě pod vlivem starší dcery, která to urychlí = vzor).. ale třeba taky ne. Uvidíme a jsem zvědavá, jak to u nás i u Vás bude

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 6. 2016, 23.15

Já používám tréninkové od huggies a jsem spokojená že snadno sundám a zase nandam ale s latkovkama nemám zkušenost

Minnie, 3. 6. 2016, 21.09

Já jsem je u dcery používala, ale až ve 2 letech a 3 měsících.

ppetaa27, 3. 6. 2016, 20.54

A co zkusit ty nove pampersky pants? Ty jsou asi na podobny zpusob ne?

Jarka mmm, 3. 6. 2016, 21.14

Ty jsem zkoušela a byly hrozný...měli jsme největší velikost a malou hrozně škrtily na nožičkách-a to neni žádnej cvalík. Museli jsme je pak natrhávat. Navíc jinak používáme látkový plíny a ráda bych v tom pokračovala (+tedy na cesty a na noc jednorázovky).

ppetaa27, 4. 6. 2016, 16.03

Aha, tak to nevim, nezkouseli jsme je

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů