Zaměřeno na dudlík

zobrazeno 723×

Vloženo: 28. 6. 2017 12.04

Přemýšlíte o dudlíku? Nebo už jich doma pár máte a zajímá vás jeho vliv na vývoj mluvidel, zubů a řeči? A kdy se dudlíku zbavit? Odpovědi v článku.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 26. 10. 2021, 12.00

Nejstarší dcera byla dudlíková, v 7 měsících pak přestala sama od sebe. Teda sama... Byla hodně nemocná, byli jsme v nemocnici 14 dní, a nechtěla ani pít ani dudat. No a po uzdravení ho už nechtěla. Mladší ho plivala a syn občas chtěl. Ale co bych dala za dudlíka... Celou noc kolikrát ožužlávaly mě.

hah malý skoro 4 měsíce a už ho od dudlíku odnaučuji ale to jen skrz kojení.

zuzana.longauerova, 23. 11. 2019, 1.02

Cucani prostrednicku a ukazovacku muze zustat i v pozdejsim veku jako cucani palce? Je to to same a radeji dat dudlik? U dcery jsem se tomu chtela vyhnout abychom nemusely odnaucovat ale pred spanim a kdyz je z neceho nervozni prichazeji automaticky tyto 2 prsty. Jsou ji 3 mesice a ja byla rada, ze jsem to i v tezsich chvilich nevzdala a dudlik ji nenabizela, ale ted kdyz ctu clanek nevím nevim 🤷‍♀️ Vykaslat se na svuj postoj a dat ji ho?

misula.m, 3. 9. 2018, 21.08

Maleho ocekavame v prosinci ale o dudliku mam jasno. Rada bych udrzela na noc a casem postupne odbourala. Neter si zvykla na nocni dudlik a od ourani bylo mnohem snazsilepe nez u deti co maji nepretrzite 😉

Azaretka, 21. 7. 2018, 21.10

My dudlík používáme jen na spaní a nebo na uklidnění. Zvolila jsem ortodonický dudlík Nuk a za nás spokojenost,koupíte ho všude, není drahý a je kvalitní

Žofinka

Žofinka, 7. 6. 2018, 7.29

S dudlíkem jsme ani nezačali, protože palec naštěstí necucala

Fifinka1

Fifinka1, 29. 4. 2018, 14.22

Synovi jsou 2 roky a dudlik ma uz jen na spani. Rada bych ho brzy odnaucila, ale je mi to trochu lito, ma ho moc rad, do postylky se na nej tesi a behem mesice se nam narodi dalsi mimco, tak aby toho na nej nebylo moc. Trochu me uklidnuje informace, ze predkus z dudliku netrva navzdy, ale sama predkus mam a precijen mi to vrta trochu v hlave...

Pávinka, 6. 12. 2017, 23.16

mam dva kluky a oba meli dudliky do roka a pul, odvykala jsem postupne

macopka, 6. 12. 2017, 22.15

Naše dcérky mali dudliky obe. Pri staršej dcérke dcérke sme išli raz okolo potoka a spadol jej dudlik na zem a povedali sme, ze spadol do potoka a odvtedy si na dudlik nespomenula. A pri mladšej sme ho hodili do koša, jednu noc bola trošku mrzuta, ale to bolo všetko. Takže som rada, že sme nemali problém ich odučiť od dudlík. 😁

Blankasiro, 6. 12. 2017, 19.53

Dáváme vnučce (1,5) už jen na noc protože jí rostou zoubky. A také dává přednost těmto MAM nočním, jiné ani nechce

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů