X Jak odhalit rakovinu prsu včas? Samovyšetřením.

zobrazeno 137×

Vloženo: 21. 9. 2017 16.09

Ruce na prsa - děláte vyšetření pravidelně, pokud vůbec? Že nevíte, jak na to? Konec výmluvám, s tím vám poradíme!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 16. 4. 2024, 14.30

Kromě klasických vyšetření u lékaře si kupuji čas od času i test na detekci onkologických onemocnění od https://www.onlinemedical.cz/carcireagent-test-pro-detekci-onkologickeho-onemocneni/ Jako naštěstí to zatím vyšlo negativně. Ale jako znám tu zkušenost, kdy to kamarádce vyšlo pozitivně a najednou to byly obrovské nervy, co bude dál. Nejen z její strany, ale i z mojí strany. Tohle prostě ve svém okolí řešit nechcete.

naseivanka, 7. 3. 2021, 23.38

Choďte hlavně pravidelně za doktorem! To vám prostě pomůže. Já jsem dlouho prevenci zanedbávala a poté se mi to šeredně nevyplatilo u něčeho jiného než rakoviny - díky bohu. Dneska se stavím i na stranu těch holek, které si potrpí na doplňcích stravy a hlavně na kvalitní a pestré stravě. Mohu vám doporučit třeba https://imunity2go.cz/produkt/harmonelo-bifi/ Znáte?

pěkný článek,děkuji za radu.

Žofinka

Žofinka, 2. 6. 2018, 7.58

Prevence je opravdu to nejlepší, co může být

kajulna, 13. 3. 2018, 22.00

Všetky preventívne prehliadky absolvujem aby ma niečo neprekvapilo.

Mygara

Mygara, 30. 10. 2017, 12.34

já chodím na mamograf a sono, ale je pravda, že doma si prsa sama nevyšetřuji, ale měla bych začít

Fuga

Fuga, 16. 10. 2017, 13.14

já podprsenku nosím jen na veřejnosti, doma jedu na pohodu a jinak chodím preventivně 1*ročně na sono

dadinkamaminka, 3. 10. 2017, 10.23

Moje gynekoložka mi taky prsa nikdy nevyšetřovala... Nevěděla jsem,že to dělá běžný gynekolog. Jinak já vždycky nosila těsnou podprsenku,až ted jsem si začala vybírat svou správnou velikost,předtím jsem nosila nesprávnou. Jinak mám raději právě podprsenky skosticemi. Jeden čas jsem v ní i spala. Z tohoto onemocnění mám strach.Tchýně chodí na mamograf každý 2 roky,ale mladší žena si toto vyšetření musí asi platit tedy. Samovyšetření občas udělám,ale asi nemám správnou techniku.Bolestivých míst na prsou mám dost hlavně tedy kolem podpaží...

Petra Önder (petrao)

petrao, 23. 10. 2017, 9.05

Zkuste nějakou pevnější sportovní podprsenku aspoň na doma, uleví se vám

Janna, 29. 9. 2017, 21.42

Tak moje gynekoložka mně nikdy prsa nevyšetřila a to ani v těhotenství. Ale já jsem ji o to ani nežádala. Samovyšetření neprovádím A podprsenku normálně nosím s kosticemi a to celý den (teď ne, protože kojím).

Aliisha

Aliisha, 26. 9. 2017, 20.29

Doma podprsenku nenosím. Je mi to pohodlnější bez. Vyšetřuji se sama, ale přemýšlím o návštěvě ultrazvuku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů