Vaginální mapování jako náprava poporodních zranění na těle i na duši

zobrazeno 146×

Vloženo: 3. 5. 2017 8.32

Špatně zahojené či ošetřené jizvy po porodech jsou jedním z hlavních ženských intimních témat a dokáží ženu pěkně potrápit. Bolí při sexu a dokonce i při změně počasí. Dají se však s velkými úspěchy napravit. Jak? Vaginálním mapováním.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 30. 8. 2022, 8.21

Já jsem teda tohle docela dlouho řešila, protože se na mě při porodu fakt hodně vyřádili. Ale nakonec jsem to úspěšně vyřešila zde: https://labioplastika-praha.cz/ Labioplastika je prostě obor, který vás dá zase zpátky do kupy a vy se díky tomu cítíte skutečně žensky. Pokud má někdo problémy se sebevědomím, tak rozhodně doporučuji alespoň konzultaci.

Minnie, 21. 9. 2021, 20.31

O tom jsem neslyšela, ale je pravda, že jsem neměla potřebu nějak tohle řešit a vyhledávat. Ani jednou jsem neměla nástřih a šití bylo zahojené hned. Co se týče sexu, jsem při chuti stále

hodně zajímavý článek,nikdy jsem o tomto neslyšela.a to mám 4 děti

Žofinka

Žofinka, 7. 6. 2018, 15.10

Já jsem si to se zájmem přečetla

kajulna, 13. 3. 2018, 22.04

Dobrý článok, mala som problémy po prvom pôrode lebo som sa veľmi dotrhala a hojenie bolo veľmi zlé a dlhé vďaka môjmu gynekológovy ktorý my dával obklady a pomáhal mi sa to dalo do vcelku dobrého stavu.

mckvak, 1. 7. 2017, 20.10

Zajimave zpracovany clanek, sama jsem si pri dvou porodech prosla nastrihem ktery se hojil dele nez sestinedeli, byt to bylo dobre sesite, ale bolelo to a citila jsem to jeste mnohem dele

Mygara

Mygara, 28. 6. 2017, 13.06

já si myslím, že spoustu věcí má žena hlavně v hlavě a ne přímo fyzicky na těle

Fuga

Fuga, 10. 5. 2017, 9.06

zajímavý pohled a jen mě utvrzuje v tom, že ve všech oblastech života je důležitá psychika

baru86

baru86, 9. 5. 2017, 15.16

Zajímavé, tyhle záležitosti by se měly řešit nejen z hlediska těla, ale i psychiky..

lazna, 9. 5. 2017, 13.00

Zajímavé. Mám po porodu jizvy na obouch stranách. Někdy ty jizvy cítím.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů