Přispíváte na dobročinné účely/charitu?

zobrazeno 648×

Vložil(a): LucieS, 19. 12. 2020 19.51

Brouzdám si tak po netu a dneska na mě vyskakují hodně stránky, které se zabývají dobročinnými účely. Tak mě tak napadlo. Přispíváte na něco? Případně jaká oblast je vám blízká? U mě vítězí ochrana přírody, ale dnes mi zaujal projekt, který kousek od nás vykupuje asi dva hektary pole, kde je nyní řepka a chce to pole předělat na zeleninové záhony, o které se starají mentálně postižení lidé. Přišlo mi to jako fajn nápad. Spojení zlepšení přírody + zaměstnání postižených lidí.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gustawka, 7. 8. 2021, 7.28

Já pravidelně na psí útulek, nosím jim tam deky, jídlo..

Nikoll, 2. 1. 2021, 18.18

Přispívám útulku který znám a vím kam peníze jdou, každoročně plníme přání ze stromu přání u nás ve městě. Dávala jsem dřív i oblečení do charity ale už nedávám

Kateřina Fárová, 28. 12. 2020, 19.42

Přispívám, ale nepřeháním to.

vendilka3, 27. 12. 2020, 20.46

Přispívám spíš jednorázově, ale snažím se.

jancaan, 26. 12. 2020, 22.54

Dáváme oblečení na charitu, prispivame Jedlickovu ústavu, případně jednorazove. Raději prispeji na děti, nemocné, matky v nouzi než na zvířata, ale chápu, že každý to vidí jinak..

LucieS

LucieS, 27. 12. 2020, 10.41

Já to mám v hlavě nastavené zase jinak. Asi budu hnusná, ale... na světě je přelidněno. Naprostá většina lidí se o sebe dokáže sama postarat, příroda ne, naopak lidé ji ničí. A co si budeme povídat - velká část matek v nouzi si za to může sama - výběrem partnera. Ale je dobře, že každý to má nastavené jinak a vlastně se tak pomáhá skoro všude, kde je potřeba.

Čertice, 25. 12. 2020, 20.43

Já jsem dobrý anděl už ani nevím kolik let. Asi od začátku. Líbí se mi, že všechno jde rovnou tam, kde potřebují a chodí mi články od rodin, kterým to pomohlo.

Karolina97, 24. 12. 2020, 20.03

Přispívám jen na Jedlickuv ústav, ale je to asi i tím, ze mého ex přítele bratranek je v Jedličkově ústavu. Jinak nepřispívám.

snany, 20. 12. 2020, 21.58

V létě jsem do Domu pro matky dávala pár věcí po dětech, knihy, hry a hezkou panenku. Snad to udělalo dětem radost. Jinak mě letos neoslovil žádný projekt. Nejraději pomáhám v blízkosti bydliště.

Furciferka

Furciferka, 20. 12. 2020, 20.35

Mám na účtu nastavený trvalý příkaz a každý měsíc posílám 250,- Kč na účet Člověka v tísni. Už asi od roku 2007.

Leňulka, 20. 12. 2020, 19.10

ano během roku někoilkrát dávám na charitu oblečení co už nenosíme, nebo po dceři co je jí malé a nezničila to, to samé hračky, s kterými si už nehraje a věci co doma už nevyužiji (deky, záclony atd.)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů