Péče MŠ

zobrazeno 1300×

Vložil(a): Katka Alex, 20. 11. 2019 17.02

Ahoj, už jste někdy řešily, že vám v MŠ nechají dítě, aby šlo ven v teplákách, když je venku zima? Že nechají dítě, aby si nechalo v šatně čepici, když venku fouká vítr a ještě se pak vymlouvali, že dítě si ji asi na zahradě odložilo, když čepice opravdu zůstala zamčená v šatně? Mám hrozně zapomnětlivého syna, prosila jsem učitelku, aby na něj dohlédla. Prý na děti dnes dokonce byly dvě a neohlídaly nic. Ještě mi dítě, které se ke svým chybám nerado přiznává a dnes se tvářilo provinile, když jsem se ptala, proč má náhradní tepláky, nařkly ze lhaní.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vivianr, 30. 11. 2019, 17.29

U nás ráno vodí tatínek. Musela jsem začít dávat v pondělí pyžamko zvlášť do pytlíku, protože klukovi oblékly učitelky spodek od pyžama (slabá bavlna) na ven, když už bylo málem venku 0. Mě bylo divné, od čeho má spodek pyžama hnědý a druhý den to samé. Odpověď paní učitelky: A mě bylo to jeho pyžamko divné. Spal v náhradním triku a spoďárkách. To už jsem vůbec nechápala, když měl vždy pyžamko až na dně batůžku a vršek i spodek samozřejmě u sebe a pod tím náhradní spodní prádlo. Když je nechají vymáchat v kalužích, tak jim oblečení nedají ani uschnout, takže máme nepromokavou bundu i kalhoty. Tuhle mu na tu pogumovanou bundu navlékly ještě pláštěnku. Kluk si jí určitě nevzal sám, když na ní nedosáhne. To ani nemluvím o tom, že vše, co najdou v šatně, končí u nás v přihrádce: lichá ponožka, kapuce od mnohem větší bundy než má naše dítě. Jsou to prostě jen lidi, ale než jdou ven, tak by si děti měly zkontrolovat. Jsou to přeci taky maminky.

Aliisha

Aliisha, 29. 11. 2019, 16.40

To by mě štvalo. Od toho tam učitelky jsou. U nás zatím ok, ale řeči, že si učitelka nevšimla či neviděla jsou o ničem. Ve školce se o ty nejmenší děti musí postarat. Co tam dělá, že si nevšimla?

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 11. 2019, 23.05

nam sa skor stalo ze vonku teplo a deti naobliekane do toho v com prisli o 7 rano, aj ked o 11stej uz bolo horuco. ale netusim kto ich oblieka, ked uz je niekto v skolke mal by byt samostatny, ved kym by obliekli 25deti zaradom, tak prve by sa uvarilo kym by posledneho obliekli

Zlata1, 27. 11. 2019, 12.36

My, teda zatim ve skolce nemame problemy s ucitelkami, ale spis s jednou maminkou. Jednou se nam stako, ze dcera byla venku a mela jenom bundu. Kdyz jsem se ji ptala kde ma mikinu tak nevedela a v satne nikde nebyla, tak jsem to rekla ucitelce, a ta mi zdelila, ze se po ni podivaji. Dcera musela odejit domu bez mikiny, ale stvlo me, ze nekam zmizela.deuhy den ji mela ve skrince, a to neuhodnete kde byla. Vzala si ji jedna maminka, pry v domeni, ze je jeji. A to jsme ji mely podepsanou. No a vrcholem toho bylo, ze si maminka jeste sla stezovat, ze nema tu mikinu. No na jednu stranu mi to prislo vtipny, ale na druhou stranu zase ne. Takze mi mame tohle....

Nikoll, 26. 11. 2019, 19.00

My teda máme úžasnou školku a skvělé paní učitelky, dcera je miluje a do školky se těší. Tohle jsou pak velice nepříjemné situace k řešení bohužel ...

Čertice, 25. 11. 2019, 22.33

My máme skvělou školku, moc mě mrzí, že tohle někdo musí řešit

petralak

petralak, 25. 11. 2019, 22.28

Stalo se mi jednou, že malá neměla šusťáky a svetr, venku byla pouze v legínách a bundě (naštěstí bunda je fakt teplá) čepici a šálu měla. Upozornila jsem na to, učitelka se mi omluvila, že hlídala druhou půlku dětí, další den už bylo vše ok. Je to asi masakr všechny obléknout a ohlídat... A je to o lidech...

Minnie, 25. 11. 2019, 17.18

Ne nestalo. Máme super školku i učitelky naštěstí.

jancaan, 24. 11. 2019, 22.15

U nás moc nezvladaji kontrolu, zda se syn převlékl z tepláku do školky do kalhot na ven, ale čepice, rukavice, bundy hlídají.

Zdeňka S., 22. 11. 2019, 12.36

U nás na to celkem dbají, ba naopak několikrát jsem dostala zprda, že jsem ráno nedala čepici a odpoledne foukalo

V007A, 23. 11. 2019, 22.04

Teda, teda, matko 😁

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů