Obedný spánok

zobrazeno 974×

Vložil(a): NiFee, 2. 1. 2018 14.13

Ah jaj to moje dieťa (20 mesiacov) nechce cez obed spávať :( . Rano vstaneme najeme sa vychystame sa a ide sa von. Celý čas behá aj sa unaví doma sa naje a ide do postielky. Vždy zaspala bez problému, no teraz nabere druhý dych a proste nespí... :( večer chodila spavat o 19,00 nez zaspí bolo 20,00 ale nechavam ju zaspavať samu, neuspavam večer ani na obed. Teraz večer zaspí hned o tej 19.00 , nebýva zlá ale už je na nej vidieť, že je unavena oci uplne fialove a ako lahne zaspí ani sa nepohne. No ked cez obed nespí v noci sa prehadzuje budi sa mrnka :( a rano vstavame medzi 7-8...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nikoll, 4. 1. 2018, 20.58

Dcera, 21m už taky tak měsíc dva vůbec nechce chodit spát po obědě. Někdy je na ní vidět že je trochu mrzutá, tak si spolu lehnem a povídáme si, čteme a pak vyskočí a zase skotačí až do večera. A spát chodí mezi 21-22hod. Nechápu kde bere energii

Cherrynka, 3. 1. 2018, 19.46

Já dávám syna (1rok) spát kdy chce on Sám od sebe si navykl spát kolem 11 dopoledne. Jen ho dám do postýlky a jdu pryč, on si usne sám jinak zatím problémy žádné, naštěstí.

Čertice, 3. 1. 2018, 15.25

Mě malej spí taky na prd pro změnu spí dvakrát denně tak 20minut. Jednou kolem jedenácté, pak kolem čtvrté, večer usíná kolem desáté . Když ho udržím aby po druhé nespal, tak je protivný a stejně neusne před desátou tak to neřeším a čekám až se to zase změní protože vždycky může být i hůř

snany, 3. 1. 2018, 11.40

Dcera po obědě nespala od 18m a syn asi od cca 2 let. Nenutila jsem, prostě jsem to brala jako fakt a upravila podle toho režim. Upřímně v mnohém mi pomohlo, že jsem nemusela uspávat....

editak, 3. 1. 2018, 10.13

náš téměř tříleťák spí až dvě hodiny přes den, zato večer máme ted hrozny problém usnout... obzvláště ted po Silvestru... jak střílely ty petardy a ohnostroje, nejak dostal blok, boji se sam a nemůže usnout...včera jsem u neho sedela do pulnoci, kdy uz pak vytuhnul... takze budu ubirat z odpoledního spani, maximalne na hodinu, aby vecer dřív usnul!

Cherrynka, 3. 1. 2018, 19.47

Ty petardy mě taky štvaly. Mě syna hlídala mamka, já byla v práci, ale prý to s ním nic nedělala a vůbec se nebudil

szendrejka, 3. 1. 2018, 8.31

😁 dnes už se tomu jen směju, ale dalo mi to teda před pár lety zabrat. Dcera od narození přes oběd nespala nikdy. V noci jsem kojila a ráno kolem 6 se budila. Její celodenní spánek byl a to opravdu pokaždé, od 8:30 do 9 hodin ráno. Byla jak hodinky. Takže můj čas byl 30 minut na to, abych si stihla vyčisti zuby a odfrknout si. Kolem 10 měsíců skončilo i těch 30 minut. Dcera do dneška a to jí bude teď 7 let, říká “nenávidím spaní” “mami, proč se musí spát?” 😁 Dnes se tomu už fakt směju, ovšem když máte děti ani ne 1,5 roku od sebe.... no můžu říct, že tenkrát jsem usínala i ve stoje 😁

BonnieParker, 3. 1. 2018, 7.55

Syn má dva roky a přes den nespí už nějakou dobu. Večer chodí spát mezi osmou a půl devátou, ráno vstává mezi půl osmou a osmou (výjimečně půl devátou).

louskacek2, 3. 1. 2018, 7.53

Zcela normální stav. My už též nespime cca od 21_23 měsíců. Teď po druhém roce uz jen výjimečně. Ne hají ne cituju . Večer jde spát cca 20

vaniilla, 2. 1. 2018, 22.10

Závidím, že vám dítě usíná do osmi večer samo... my máme každý večer boj, malá křičí a spát nechce ani v deset večer

louskacek2, 3. 1. 2018, 7.54

No tak to spí po obědě ne

vaniilla, 3. 1. 2018, 8.32

Jo, na procházce v kočárku, kdy si zrovna moc neodpočinu a ani nic neudělám doma

NiFee

NiFee, 3. 1. 2018, 8.21

no za to som vdačna len syn mi to pokazil on chodi spavat o 21-22.hod a spí do 6 je chvilu hore a zasa si zdriemne do 8. (má 3 mesiace)

Kamila Pecharová, 2. 1. 2018, 20.39

Syn (necelé čtyři roky) spí po obědě téměř vždy.. Když ještě nechodil do školky, uspávala jsem ho po obědě (stejně jako teď téměř dvouletého syna) tím, že jsem ho nosila, nebo měla na sobě a zpívala mu.. Velice často to byl boj, ale jak nespal po obědě, vytuhnul v šest, nehledě na to jak byl protivný.. Každé dítě je jiné a potřebuje různou dobu spánku..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů