Nesmyslné množství hraček

zobrazeno 3013×

Vložil(a): Lucie2, 29. 10. 2014 14.44

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak řešíte, neustálý přísun hraček, kterými jsou zaplavovány naše děti. Než se malá narodila, tak jsem si představovala, že bude mít málo hraček, aby si jich o to víc vážila, ale díky všem babičkám, dědečkům, a všem příbuzným je náš dům zaplavený tunami hraček. Malá je dostává nejen k vánocům, narozeninám a svátkům, ale často (velmi často) i jen tak. Už jsme prarodiče prosili 100x, ať už nic nekupují, ale vždycky se jen pohádáme, oni se urazí a pak zas stejně něco přivezou.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Witchie, 22. 8. 2019, 11.06

Poslat dál

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 23.14

treba hracky rotovat, takze schovat na isty cas a potom mas ako keby ich dostali 1x, to len ako tip ked sa ti zda ze sa s nimi nehraju a ked sa ich xces zbavit, tak daj inzerat a potom si za to mozu kupit nieco po com tuzia, napr my tak predavame teraz hracky a za utrzene si xcu kupit lego alebo poziciavame kamoskam alebo darujeme viacdetnym rodinam

certice12, 21. 3. 2018, 9.17

Já děti ještě nemám, ale dost často chodím ke kamarádce, co má již dvě děti a řeší úplně stejnou situaci, jako ty tady a teď Vyřešili to tak, že po 3 měsících vyřadí hračky, o které nemají děti už takový zájem (skoro vůbec) nebo již mají něco za sebou a posílá je na charitu, nebo vhazuje do toho kontejneru na věci, jak to pak putuje taky pak někam, třeba do nemocnic? Má tak dobrý pocit, že hračky ještě někomu poslouží a zároveň si udělá doma u dětí pořádek v hračkách a místo, které brzo zase obsadí nové hračky. Rády prý teď nakupují na https://detivbavlnce.cz/ To jen tak pro inspiraci třeba Tak snad jsem trochu pomohla??

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 8.38

souhlasím s vámi, ale tady je každá rada drahá, když stejně neposlechnou

TelkaN, 23. 10. 2017, 10.44

No velké množství hraček je zbytečné, ale bez hraček to taky není ono teda Dítko to rozvíjí, apod. Ted hledám nějakou kreativí hračku pro dceru 6 let.

Mamuskaaa, 2. 11. 2017, 10.34

TelkoN souhlasím. Hele na hračky i tohoto typu se mrkni na www.rajhracky.cz. Dceři jsem tam koupila několik takových kreativních hraček. Ted jsem jí na Vánoce koupila Spin Master Kinetic Sand Cukrárna. Je to pro děti od 5let

TelkaN, 9. 11. 2017, 11.11

No supr, děkuji, to by jí mohlo bavit Asi to rovnou objednám Děkujiii

Mamuskaaa, 21. 11. 2017, 10.39

Není vůbec zač, hlavně, že se ti to hodilo. A at se dárek dcerce líbí

baru86

baru86, 8. 8. 2017, 16.07

Asi bych to darovala dál...my hodně hraček podědili a tak je synovi dávám postupně, ne celou igelitku, jak dostaneme.

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.17

s tím bojuje kde kdo, ale darujte hračky někomu potřebnému, a pak to babičkám i řekněte, oni pak hodí zpátečku

Digizanet, 15. 3. 2017, 21.56

puf, taky jsem měla tu vizi, že nebude rozmazlený a bude mít jen pár hraček tak nějak je dělíme a část jsme dali i babičkám domů, aby neměly potřebu něco kupovat... zatím tou horečkou ale nicméně trpím já sama a nejraději bych nakoupila třeba tuny knížek jinak babička místo hraček aktivně koupila tři balíky plínek a všechny nám byly malé... no, jinak plánuji část asi schovat a pak zase za čas vytáhnout a "protočit to" a nebo půjčit mladší neteři

sabusa, 14. 3. 2017, 14.16

Ahojky, tak dneska mě teda mamka překvapila..naše mimi bude mít rok a tak už se šušká co koupit a babičky se mezi sebou domlouvají ..no takže mám obavy, že dárky nebudeme mít kam dát..malá ještě nemá svůj pokojíček, takže obyvák je skladiště jejich hraček:-D. včera dokonce manžel uklouzl na chrastítku a málem hodil záda, což se nám moc líbilo a jsme se s malou dost zasmály, tátu samozřejmě smích přešel,prý na jaře začneme dělat nový pokojík. ale zpět k hračkám..mamka mě celkem překvapila,včera mi volá a říká už mám nakoupeno, prej listovala jsem na netu..což ona je antitalent na internet, sotva umí zapnout počítač .., a koupila jsem na kasparek-baby darečky, což mě teda vyrazila dech. takže jsem zvědavá co tam vybrala, doufám,že rozumnou věc.

Aliisha

Aliisha, 11. 2. 2017, 21.39

Babičky to u nás také zbytečně přehánějí. Popravdě jsem už vzdala jim cokoli říkat, protože mě stejně neposlechnou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů