Máme doma „leváka“

zobrazeno 532×

Vloženo: 19. 1. 2018 9.26

Máme doma „leváka“

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

krásně napsáno,můj děda používal obě dvě ruce

Monuli, 11. 2. 2019, 16.53

Moc hezky napsané.Dcera bude asi levačka

Žofinka

Žofinka, 29. 5. 2018, 10.57

Moc užitečný článek

anniedell, 29. 3. 2018, 14.08

Od mala jenom píšu levou rukou, jinak vsechno jiné dělám pravou. A má dcerka 2 roky začíná být asi stoprocentní levačka a musím uznat, že jsem šťastná, že má aspoň něco po mě

kajulna, 13. 3. 2018, 10.46

Dcéra je ľaváčka hneď to bolo vidno, nevedela sa pravou najesť vždy bola celá špinavá a keď si preložila to pravej ručičky všetko hneť bolo dobré. Všetko sme jej kúpili pre ľavákov nevidím rozdiel či je dieťa ľavák alebo pravák. Všetky sú šikovnél

zuzkagodarova, 15. 2. 2018, 10.19

lavaci su inteligentnejsi vraj

Robinka, 9. 2. 2018, 10.42

Já jsen také levák

Petra Schoberová, 28. 1. 2018, 6.00

Myslím si že syn bude levak ...

Katka.p, 26. 1. 2018, 10.35

Nikdy jsem nepochopila, proč se museli leváci přeučovat, nevidím v tom vůbec žádný rozdíl, zda dělá nějaké věci nebo píše člověk levou nebo pravou rukou. Nepřijde mi to nějak důležité. Ještě, že už do toho dnešní děti nenutí a naopak dělají různé pomůcky i psací na podporu leváků.

szendrejka, 23. 1. 2018, 8.46

Moje mamka je přeučený levák... pořád říká, jak strašně trpěla. Ve škole je tenkrát fakt švihali rákoskou 😒 neumím si to představit. Dcera je levačka a už od začátku to měla prostě dané. Vše dělala levou rukou. Mě ani ve snu nenapadlo to měnit a moje maminka pořád říká, jak je to konečně fajn, že nechávají děti vše dělat jim přirozeně. Vidím, že je strašně šťastná. S dcerou jsme se rozhodly, že jí nakoupíme vše potřebné pro leváky (nůžky, řezačky ap.) a maminka nadšeně a bez strachu začala opět používat svoji dominantní levou ruku 😊 I když má s něčím ještě občas problém, ale věřím, že časem se to srovná 😉

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů