Jak a čím na měřit teplotu (nejen) u dětí?

zobrazeno 451×

Vloženo: 1. 11. 2017 9.43

Zvýšením teploty tělo signalizuje, že s námi není něco v pořádku. Jak jsme na tom, zjistíme rychle a přitom jednoduše pomocí teploměru. Který vám bude nejlépe vyhovovat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

používáme digitální,měla jsem kdysi i nedotekový a ten vůbec neměřil

Teletabissek, 22. 1. 2019, 10.38

Zdravím, co si myslíte o teploměru Hartmann Thermoval Baby měl by bát přímo pro děti a tady https://www.arecenze.cz/infracervene-teplomery/ je v testu s mnohem dražšími i když stojí jen 800. Je to ok?

Zuuza.B, 2. 11. 2018, 15.31

Já se rtuťovým teploměrem vždycky trochu zápasila, zvlášť při zavádění do zadečku u malého děcka. Proto jsem si vybrala digitální. Nakonec se mi osvědčil Cemio Metric 308 – je bezdotykový a změřím s ním dítě v postýlce i v noci bez toho, abych ho musela budit . A je to za vteřinu, takže nemusím dlouho čekat.

Žofinka

Žofinka, 31. 5. 2018, 10.19

Miluji rtuťovou rychloběžnou, EU ať se jde vycpat

isykorka, 16. 2. 2018, 17.55

Zkoušeli jsem bezdotykový, ale měřil tak nepřesně, že jsme jej druhý den vracely do obchodu.. Používáme digitální Geratherm a jsme spokojení..

P.r., 11. 12. 2017, 17.17

Rtuťový je nejlepší

Marusk

Marusk, 4. 12. 2017, 10.01

Také se nám osvědčil digitální teploměr. Naopak ten bezdotykový, jak se jen namíří na čelo, dosti lidem v mém okolí měří nepřesně a různé hodnoty při měření několikrát po sobě. Ale zase je praktický na děti.

Rebe58

Rebe58, 1. 12. 2017, 16.33

Miluju digitální teploměry! I když je mi sebehůř a cítím, že mám parádní horečku, teploměr mě ujistí, že jsem zdravá jako řípa a naprosto bez teploty...

Gabill, 27. 11. 2017, 21.54

Mame digitalny uz mozno aj 10 rokov a som s nim spokojna. Este sme kupili digitalny na meranie na cele alebo v uchu, ale ten nie je velmi presny. Na take orientacne meranie, ked nechcem maleho v noci budit mi dost pomaha.

Fuga

Fuga, 18. 11. 2017, 2.48

zlatý byl ten rtuťový .-), ještě že mám železné zásoby .-))

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů