Hamiltonův hmat - ano či ne?

zobrazeno 2442×

Vloženo: 12. 1. 2017 8.36

Jedna z metod vyvolání porodu. Je tato metoda přirozená, šetrná a bezpečná? A jak vlastně Hamiltonův hmat vypadá?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naštěstí jsem ho měla jen u prvního těhotenství,ale stejně mi k porodu nepomohl

Minnie, 18. 8. 2020, 13.18

Já se Hamiltonu nikdy nebránila, naopak jsem ho vždy vítala. U první dcery nezabral, u dalších dvou dětí ano a porodila jsem do druhého dne.

Teryk92, 11. 11. 2018, 15.17

Svařené víno?

Žofinka

Žofinka, 15. 6. 2018, 8.34

Naštěstí jsem se nemusela rozhodovat zda ano nebo ne

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 9.46

No u nás nepomohlo vůbec nic. Nakonec jsme museli jet ve 42tt na vyvolání

Aliisha

Aliisha, 14. 2. 2018, 12.59

Nepotřebovala jsem, ale kdyby to bylo potřeba, tak bych do toho šla. Vždycky je nějaké riziko. S tím se musí počítat.

vercastainer, 11. 10. 2017, 16.26

Dnes jsem 38+5 a na ranní kontrole u gynekologa jsem se musela Hamiltonovu hmatu bránit. A i přes několikrát projevený nesouhlas se doktor pokusil. Nakonec řekl, že to stejně moc nejde, hrdlo je ještě poměrně uzavřené, ale že příště už bude nekompromisní. Takže takhle ne, za týden odmítám vaginální vyšetření, protože jsem k doktorovi ztratila veškerou důvěru, určitě by hmat provedl proti mé vůli, ale na to nemá nejmenší právo. To já rozhoduju o svém těle, i když v sobě nosím malého. Popravdě, jsem v šoku z toho, co jsou lékaři schopni si k rodičce dovolit. Nevidím k Hamiltonovi žádný důvod, ještě jsme ani nedošli k termínu, podle všeho vše ok, plodové vody dostatek, tak proč to uměle urychlovat, proč zasahovat do přirozeného procesu???!!!! Vážně uvažuji o změně lékaře, ale očividně není z čeho moc vybírat

mckvak, 4. 7. 2017, 17.37

Me ho v porodnici nabizeli, s tim ze jedine s mym soouhlasem - no hrozilo nam vyvolani skrz vetsi mnozstvi plodove vody ale nastesti jsme si to s manzelem vyvolali sami a porodili normalne spontanne ))

baru86

baru86, 27. 3. 2017, 9.35

S Hamiltonem jsem se potkala u doktorky na křesle, která se mě na něj ptala a už už se chystala ho udělat a já jen vyděšeně koukala a odmítla, nechápala jsem důvod u bezproblémového těhotenství. Pak jsem stejnou otázku dostávala na každé poradně a nakonec naštěstí porodila podle sebe a miminka.

Mygara

Mygara, 19. 3. 2017, 11.57

doktoři většinou neřeknou ta rizika naplno, protože by ženu moc vystresovali

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů