Co na vrásky

zobrazeno 559×

Vložil(a): Gabullka, 21. 8. 2022 18.01

Co prosím pěkně používáte proti vráskám a od kdy myslíte, že je vhodné začít s tím něco dělat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Misacek, 23. 4. 2024, 22.28

No, já bych estetický zákrok nechala až jako krajní řešení Dneska je na trhu docela dost skvělých produktů, který opravdu pomáhají Já mám moc ráda kosmetiku LA DAUMÉ, kterou kupuju od ambeauty.cz A ta krásně pomáhá.

Helenka88, 17. 7. 2023, 20.02

Holky, přemýšlela jste některá (nebo jste byla) na nějakém estetickém zákroku? Docela vážně teď uvažuju nad výplní vrásek kyselinou hyaluronovou, nemáte někdo zkušenost s nějakou takovou procedurou?

Martiti, 28. 7. 2023, 22.43

Já jsem si vrásky nechávala vyplnit a určitě to můžu doporučit, jestli nevíš kam, tak tady jsou top https://www.abclinic.com/

Jajka, 31. 10. 2022, 16.29

Mně moc vyhovuje kosmetika Miracletox, používám od nich ampulky, sérum a krém a hodně se mi pleť zlepšila. Vrásky se mi viditelně vyhladily a celá pleť sjednotila a rozjasnila

krisstaZ, 16. 10. 2022, 20.03

Jak dlouho ho už mažeš? A za jak dlouho jsi viděla rozdíl? Chtěla bych už konečně opravdu něco co funguje. Mám už opravdu hodně vrásek kolem očí

helena662, 12. 11. 2022, 11.19

Mažu tak cca dva měsíce a řekla bych, že rozdíl rozhodně vidět je. Ale jsem v tom fakt poctivá, protože se mi vrásky za posledních pár let dost prohloubily.. ale jsem s ním moc spokojena. Však jukni na to notino.cz, mají tam i spoustu jiných

LauraI, 12. 9. 2022, 10.10

Nikdy není pozdě na to začít používat sérum na vrásky akorát je potřeba ho používat nějakou dobu ne měsíc jak si někteří myslí.

Verullis, 19. 9. 2022, 11.52

Já jsem začala ve 30. letech. Sérum používám dva roky i když moc vrásek zatím nemám, tak si myslím, že je to super v rámci prevence

hana51, 26. 8. 2022, 9.04

Já se snažím hodně pít čistou vodu, hýbat se aspoň 3x týdně a v rámci prevence používám ještě kolagen - https://raysofbeauty.com/produkty/rays-premium-kolagen-30

Letissie, 23. 8. 2022, 22.26

Přesně jak se tu píše, důležitá je celoživotní péče a určitá prevence . Já jsem třeba dlouho hledala a zkoušela než jsem našla vhodnou kosmetiku a neskutečně mi sedly produkty od iUnik. Doporučuju vyzkoušet jejich péči, protože mají produkty na každý typ pleti https://cosibella.cz/cs/search?text=iUnik

Jarmilka, 29. 8. 2022, 13.32

Taky si objednávám kosmetiku přes cosibella.cz, ale od značky Paula´s Choice a s tou jsem maximálně spokojená. Nejvíc se mi na pleti podepsalo to jejich tonik, to je opravdu úžasná věc, protože pleť perfektně vyčistí.

Svatlankanovak, 23. 8. 2022, 11.10

Já myslím, že o pleť je důležité, jako prevence vrásek, se starat celoživotně. Nejdůležitější je pravidelná péče. Pravidelné čištění vhodnými přípravky, hydratování pleti, ochrana před sluníčkem. Nejlepší je zajít si k nějaké fakt dobré kosmetičce, která ti doporučí péči a přípravky vhodné pro tvůj typ pleti.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů