6 způsobů jak motivovat děti k vyváženému stravování

zobrazeno 311×

Vloženo: 14. 12. 2017 9.08

Motivovat děti ke zdravé a vyvážené stravě někdy není úplně jednoduché. My ale víme a poradíme, jak na to!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 9. 8. 2023, 11.08

Jo tak to jste náhodou ale měla dobré zaměstnání. Já jsem takto z domova nikdy nedělala a vlastně si říkám že bych to asi ani nechtěla. Potřebuji totiž mít ten kontakt s někým koho znám alespoň.

naseivanka, 9. 8. 2023, 11.02

To máte teda pravdu, já jsem byla nějaký ten čas placená za to že jsem na internetu doporučovala kosmetické produkty, ale to je dnes už podle mě pasé. Jako vydělat by se tím něco dalo, ale nemám to zapotřebí. Když opravdu něco mám ráda tak se pochlubím aniž bych dostala zaplaceno. Třeba s kvalitním titanovým nádobím od https://www.zgastro.cz

ivetkaprochazkova, 9. 8. 2023, 11.00

Nic nestojí tolik peněz jako si myslíte. Je důležité také myslet na to že se dá dost věcí vydělat z domova a nemusíte ani nikam chodit do zaměstnání. Přijde mi že si na to náš národ stále ještě nezvykl, přitom internet používáme každý denně.

naseivanka, 8. 8. 2023, 16.51

Zdravé věci našim dětem vždy moc chutnaly. To je totiž tak jednoduché kupovat hnusné věci do domácnosti, ale je to stejně jako se sportem. Ono by vás i takové ježdění na lyžích a skákání z vrtulníku více bavilo kdyby to bylo běžně cenově dostupné.

filipin21, 13. 3. 2021, 19.56

motivovali jsme,ruzné tvary obrazky atd

no u třetího syna s jídlem bohužel bojujeme doufám,že to brzo přejde.

Jiřina Horáková, 9. 9. 2020, 10.31

Na štěstí děti milují zeleninu i ovoce a tak není problém.

Romanka40, 29. 10. 2019, 14.16

Kdyz se dcera zabejci, nehnu sni ani parem volu...

Teryk92, 27. 3. 2019, 20.05

Jak se říká: Jíst se musí i očima.

Mildret, 11. 1. 2019, 13.09

Hezky článek. Zrovna s jídlem bojujeme tak snad se nám to podaří překonat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů