CRP

zobrazeno 2929×

Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 3. 2019 14.21

Mamci je normalni vysoky CRP v tehu? Byla jsem u doktora, bral mi krev, spatne se mi dycha :( A opet to mam vysoky. Minuly rok jsem kvuli tomu mela asi 6 krabicek antibiotik behem pul roku a stejne to nepomohlo. Bylo mi lip az kdyz se oteplilo. Je to divny, abych mela dva roky vysoky CRP nebo ne? Zas mi nabizi antibiotika, ale ja to nechci. Pripada mi to uplne zbytecny.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 12. 3. 2019, 15.55

Záleží jak moc je crp vysoké, já osobné bych antibiotika v těhotenství nebrala když nemám jiné potíže. Měla jsem v 5.tt u syna zánět močových cest a dali mi antibiotika co se snad můžou v těhotenství a ani jsem je nedobrala jaký jsem měla strach.

Cherrynka, 9. 3. 2019, 15.29

No mazec ty atb... to bych asi nebrala jich tolik, i když ředepíše lékař podle mě to máš z psychiky, protože máš furt něco. Něco nebo nkdo tě musí nskutečně deptat. Zbav se toho

Žofinka

Žofinka, 9. 3. 2019, 6.24

Crp má své rozmezí a těhotenství je trochu sterilní zánět, takže bych ten dech přičítala spíše psychice

Aliisha

Aliisha, 8. 3. 2019, 22.36

A můžeš používat ten inhalátor? Vím, že to problém neřeší , ale prášky to taky nevyřeší. Zkusila bych jiného lékaře.

Mygara

Mygara, 8. 3. 2019, 16.14

záleží jak hodně vysoké, určité zvýšení je normální

Fuga

Fuga, 8. 3. 2019, 14.36

V těhotenství může být CRP opravdu zvýšené pokud nemáš jiné problémy nechala bych to být

Ketris

Ketris, 8. 3. 2019, 11.47

Zacni to resit vice radikalneji.. a ne jen s jednim doktorem

Zdeňka S., 8. 3. 2019, 10.44

Já myslím že to normální není. Zvýšené CRP je vždycky známkou nějakého zánětu....

snany, 8. 3. 2019, 0.34

V těle někde bude zánět, ale nemusí být na průduškách, proto zvýšené CRP. V těhotenství se všeobecně hůře dýchá a v prvním trimestru to není tlakem miminka, ale tím, že tělo se musí vyrovnat se vzniklou " zátěží". (ale i psychika) Předpokládám, že nekouříš. Zkus vše tak neprožívat a snažit se být v pohodě. Nicméně pokud máš krevní obraz v normě, tak bych byla v klidu. Hlavně si nenechej napsat ATB.

Monuli, 7. 3. 2019, 22.23

To už ti ty antibiotika nemuzou ani zabrat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů