Děti ve školce a imunita... Jak ji skutečně posílit?

zobrazeno 487×

Vložil(a): Christie, 13. 1. 2016 21.22

Do tří let naprosto zdravé dítko, od nástupu do školky neustále rýma, nachlazení, záněty uší, během měsíce 2x atb, do té doby nikdy....Máte maminky podobnou zkušenost? Máte skutečně osvědčený přípravek na imunitu dětí? Vyzkoušeli jsme kde co a nic nepomáhá. Přípravky typu Imonugl. apod. k ničemu, nezabírají nám. Teď nám svitla naděje s přípravkem Colostrum? Máte některá zkušenost a jak se osvědčil? Jak často dětem podáváte v tomto zimním období?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 30. 11. 2016, 9.19

dítě se musí promořit já mám s hlívou a Preventanem dobré zkušenosti, ale dávám celý podzim a jaro

louskacek2, 12. 2. 2016, 21.47

No co na to rict klasika....dcera 4,5 let a teprve ted ok. Nebyli jsme ani jendou nemocni. Ve trech letech masakr...prakticky kazdy mesic neco nekdy i dvakrat v mesici:-(. Ted davam imunoglukan jestli to je tim nevim spis uz ma holt imunitu z prodelanych nemocni v lonskem roce:-).

Renné, 22. 1. 2016, 17.58

No, s tou školkou je to takové problematické. Dcerka poslední dobou byla pořád nemocná. Uzdravila se a pak zase po pár dnech ve školce něco chytila, bylo to dost šílený, ale to si asi většina z vás dovede představit:-). Jsem v zásadě proti, aby se do dětí cpali nějak přehnaně léky a vždycky se snažím najít nějakou přírodní alternativu. Naposledy jsme vyzkoušeli wobenzym, který brala měsíc a zatím je to ok. Jen byl ze začátku problém, aby ho polykala a na tajňačku neplivala.

Zuzi, 19. 1. 2016, 13.10

Syn ve školce také občas marodil, s přicházejícím podzimem posilujeme vítamíny, a hodně nám pomohl Imunoglukan...nasazovala jsem v období chřipkovém a když dítě onemocní- je tam myslím, zvýšená dávka.Rýmu neřeším jako nemoc, pokud se přidal kašel a ucpané dutiny přidávám cibuli a česnečku krom zánětu středouší syn neměl nic vážnějšího, takže chyběl minimálně. (ale co mu odstranili mandli je po problémech)

Jana V., 19. 1. 2016, 9.09

my co jsme nastoupily do školky tak stále kašel, rýma ... dávám ImunoGlukam, ted jsem objevila Floradix ... no nevím,nejlepší je asi trénovat imunitu na čerstvém vzduchu a pestrá strava ...

ivka1981, 17. 1. 2016, 22.55

jsme na tom úplně stejně, od nástupu do školky jsme měli už troje antibiotika, veškeré nemoci chytá i mladší dcera. Od dětské doktorky jsme dostali předepsaný Rybomunil - měl by podpořit imunitu, bere se pět měsíců. Tak uvidíme, jestli se nám imunita trošku posílí. Kamarádky dcera ho již bere podruhé a zatím to moc znát není.

snany, 17. 1. 2016, 7.08

Myslím, že žádný přípravek 100% nepomůže a hlavně každé dítě je jiné. Pracuji ve školce a některé děti jsou pořád nemocné a jiné skoro vůbec. Dceru nechávám i týden preventivně doma, pokud vidím, že je více unavená a vypadá, že by mohla onemocnět, chápu, že ne každý si může dopřát takový luxus.

lenkamaresova, 16. 1. 2016, 23.09

Imunoglukan

Christie

Christie, 16. 1. 2016, 7.39

Děkuji moc za reakce maminky. Aerius také prefentivně malá bere před spaním, aby se trošku zduřela ta sliznice. Vím, že si děti budují imunitu, ale kdyby to byla jen rýma, tak to člověk nějak moc neřeší, nicméně u nás se to vždycky projeví na uších, což je bolestivé a nepříjemné pro děti. Zkusím to colostrum a dám pak vědět, jaký z toho mám po čase pocit. Do toho jsem našla ještě přípravek Audiron, který by měl na ty uši pomoci také...viz http://www.prozdravi.cz/recenze/audiron.html Ach, jo, snad to bude příští rok v té školce méně náročné, co do nemocí...

Katka, 14. 1. 2016, 20.02

Měla jsem stejnou zkušenost, dceru jsem ze školky stáhla a od té doby byla zase zdravá. Syna dobrovolně do školky nedám. Promořování je mýtus, imunita se tvoří do 6 let, proto jsou pak děti ve škole méně nemocné.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight