Akce pro děti a na nich nemocné děti

zobrazeno 1415×

Vložil(a): Estrela113, 15. 2. 2015 21.47

Dneska jsme byli na karnevalu. Naprosto rozčílená jsem šla domů, protože některé maminky na akce, kde je velké množství zdravých děti, klidně vezmou své nemocné dítě a ještě se člověku do očí přiznají, že jejich dítě je nemocné, v noci mělo horečku, bere antibiotika, ale nechtěli ho o tuto příležitost ochudit. Opravdu nevím, zda se některé maminky docela pomátly nebo je to můj problém, že na takové akce vůbec chodím. Také byste vzaly nemocné dítě na společenskou akci?

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 8. 1. 2018, 12.34

tak to jsou pěkně nezodpovědné matky, to bych raději dítě ochudila o tuto akci

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 12.14

když má jen rýmu a slabou, tak jsem je brala, jinak bychom málem nevystrčily nos

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.47

Také znám takové rodiče a bohužel s tím člověk nic neudělá

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.28

pokud dítě bere atb tak ne. Ale pokud má kašel z alergie tak klidně. a to se někdy špatně rozlišuje

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.56

Tohle je věčné téma, stačí se podívat do školky

Zuzi, 8. 6. 2015, 21.51

Rozhodně NE! Pokud dítě zobe ATB, má být v klidu a vyhýbat se kontaktu dětí! Nejenže může být ještě bacilonosič,a le ATB oslabují jinou část naší zdravé imunity a může si k nemoci přibrat i něco dalšího... Nechápu....Ještě dokáži pochopit rýmu, to ani za nemoc nepovažuji, ale jakmile je teplota nebo jiný jev co značí nemoc...je to pouze sobeckost k ostatním. A přesně takhle vznikají epidemie...slovo karanténa asi neznají...

mtina, 4. 3. 2015, 10.46

Pokud má dítě antibiotika a horečku tak patří do postele, některé mámy by měly mít trošku víc rozumu... Pokud má dítě trošku rýmu (nemyslím velkou, zelenou) tak ho klidně vezmu

ivka1981, 19. 2. 2015, 1.26

S tímto také nesouhlasím. Myslím si, že pokud je dítě nemocné, nebudu ho za každou cenu tahat někam na akci - jednatk si to v době nemoci ani neužije a jednak bude nemoc roznášet dál. Chytli jsme takto pořádné nachlazení,když jedna maminka opravdu nechtěla svému dítěti upřít návštěvu mateřského centra.

Jana V., 18. 2. 2015, 13.08

Někteří rodiče opravdu nemají rozum! Vždyť i ten nemocný prcek si to nemohl ani náhodou užít a to nemluvím o totální nezodpovědnosti vůči okolí

JanaH, 18. 2. 2015, 2.51

Taky to nechápu a přijde mi to od maminek dost nezodpovědné. Chápu sice, že se dítko mohlo na akci moc těšit a doma už je třeba protivné, ale když je nemocné, tak prostě bude doma a léčit se a ne ještě nosit bacily mezi další děti. Stačí, že když máte doma víc dětí, tak si to obvykle předají mezi sebou, ač se snažíte sebevíc, aby to od sebe nechytly.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů