Vyhlazení vrásek

zobrazeno 430×

Vložil(a): Kikinda, 19. 9. 2023 17.21

Dobrý den, co se Vám prosím osvědčilo na zmírnění a vyhlazení vrásek, poradíte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kajka Janikova, 20. 1. 2024, 8.52

Zdravím, mě pomohl kolagen, ale asi ne každý je kvalitní. A poté doporčuji namáčení obličeje do ledové vody (třeba párkrát do týdne, ale já už to jedu každý den )

Koudelka80, 23. 1. 2024, 21.57

Ahoj, s tím souhlasím. Já jsem používala kolagen teda primárně kvůli kloubům ne kvůli vráskám, ale tenhle jsem vnímala rozdíl i na pleti a nehtech https://www.kingrayshop.cz/p/cz-p-swedish-nutra-collagen-10-000-pure-peptide-bovine-kolagen-500-ml Asi fakt záleží na značce, protože je pravda, že některé kolageny rozdíl neudělají ale tenhle má vysoké množství kolagenu na jednu dávku a asi proto to je tak cítit ten rozdíl.

tereza_hru, 6. 10. 2023, 23.51

Na redukci vrásek působí dobře prášek H2 infuse, který se míchá do krému (ne olejového, ale na bázi vody)

Cocolino, 30. 9. 2023, 11.26

Zkus se podívat na notino.Jsou tam super výrobky a vždycky jsem si tam vybrala jak nějaký kvalitní krém tak parfém atd.

Andromeda33, 27. 9. 2023, 15.55

Já mám špatné zkušenosti s naší parfumerií.

Cocolino, 22. 9. 2023, 16.51

Myslím,že v každé parfumerii ti nějaká slečna doporučí kvalitní krém.

BartovaMajka, 21. 9. 2023, 23.13

Mě asi nejvíc zafungoval kolagen. Zkoušela jsem hodně produktů, včetně té nejdražší kosmetiky, ale až po tom, co pravidelně užívám kolagen, vidím skvělé výsledky.

Damaskova, 23. 9. 2023, 11.40

Musím souhlasit, i když kosmetika taky na pleti něco udělá, tak největší podíl na hydrataci a vyhlazení pleti má rozhodně kolagen. Je důležité ho užívat pravidelně, což se mi daří, protože piju Orcacollagen, který má skvělou chuť. Díky jejich členství mám navíc velkou slevu na kolagen, dopravu zdarma a taky objednávka se generuje automaticky. Užívám tento kolagen www.orcacollagen.cz

Kikinda, 25. 9. 2023, 19.30

Holky, moc díky za komentáře - Orcacollagen si objednám a zkusím ho, protože když jsem procházela i jiné diskuze, ženský ho moc chválí.

Andromeda33, 21. 9. 2023, 6.53

Ahoj,já bych také ocenila něco na vrásky.Byla bych třeba i ráda za nějaký kvalitní krém co by mi zakryl černé kruhy pod očima.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů