Styl kuchyně

zobrazeno 178×

Vložil(a): Lejla76, 7. 4. 2024 22.53

Zařizujeme teď novou kuchyni tak jsem se chtěla zeptat jaký styl preferujete. Spíš minimalismus nebo něco komplexnějšího? Kde případně nakupujete nádobí a dopňky ve vašem preferovaném stylu?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

sarkanova3333, 27. 4. 2024, 10.05

@Kajka Janikova na ty jsem taky koukala hezky se z nich pije jo?

esterka228, 8. 4. 2024, 21.03

Osobně preferuju minimalismus. Nádobí si kupuju buď v jednom obchůdku u nás ve městě, případně na internetu. Dost dobrou zkušenost mám třeba s bakly.

HvezdinkaMartinka, 17. 4. 2024, 20.31

A jak jste s nákupem byla spokojená? Myslím tím doručení a vzhled zboží. Už několikrát se mi stalo, u jiných výrobců, s tímto eshopem nemám zatím zkušenost, že zboží přišlo poškozené a vypadalo docela odlišně, než na ilustračním fotu.

sarkanova3333, 19. 4. 2024, 21.17

Já tam objednávám pravidelně a vždycky zboží přišlo hezky zabalené, nepoškozené. A vzhledově vždycky bylo totožné s ilustračním fotkou na webu .

Kajka Janikova, 20. 4. 2024, 19.17

Souhlasím, taky zde často nakupuji a hrnky se stromkem mi chválí každá návštěva.

Denisa75, 8. 4. 2024, 20.46

Čauky, já jsem spíš do industriálu, takže mám tapetu cihel a železný prvky, někde trošku i dřevo, ale spíš tmavý barvy. Na jedné straně nebyla linka, bydlíme v pronájmu, takže jsem to vyřešila černými regály z Bazarové regály. Mám tam dřevěné bedýnky, dozy. Vybrala jsem 2 různé velikosti, je tam zkosený strop, bydlíme v podrkoví.

Lenuleprusova, 21. 4. 2024, 20.00

To je dobrej nápad, by mě nenapadlo, levný řešení Mrknu na to a přemluvím manžela, že nutně potřebuju rekonstrukci té naší staré kuchyně

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů