Sběratelské edice

zobrazeno 191×

Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 25. 11. 2015 17.40

Dneska na nás v každém obchodě číhají, sběratelské kartičky, samolepky, věrnostní programy. Ať už jde o plyšáky, nádobí, postavičky, DVD, lego... Propadáte sběratelským mániím nebo se jim vyhýbáte? A co na to vaše děti? Nebo raději sbíráte loga a kódy z výrobků? Nezdají se vám tyhle mánie přehnané?

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivka1981, 6. 12. 2015, 16.35

Když to stojí za to,sbíráme, ale ne každou. Sbírali jsme nálepky z penny a už nikdy více. Je to náročné,když pak chybí posledních pár kousků a není možné je dohledat. To pak shánímpo známých i mezi dalšími maminkami na internetu. Teď zrovna sbíráme nálepky na plyšáky v jednotě, ale pomáhají nám i babičky, tak máme zatím jednoho a druhého snad stihneme do Vánoc nasbírat.

mckvak, 4. 12. 2015, 14.32

JE to ujete, ale jak bylo receno, uz nevim cim nalakat zakazniky. Taky mame vybrane obchody do kterych chodime a sbirame max to co se nam libi. Ono treba do Alberta, ktery je u nas naprosto straslivy - bych nesla ani kdyby tam nabizeli buh vi co

JanaH, 28. 11. 2015, 10.52

Cíleně do jiného obchodu, než kam chodíme běžně nakupovat, kvůli sběratelským akcím nechodíme. Nejblíž máme Albert, takže když byla akce na dětské knížky a DVD, tak jsme sbírali. Třeba knížka Káťa a Škubánek je teď u nás velmi oblíbená. Ale body na nádobí a tak si ani nebereme.

veru.veru, 26. 11. 2015, 20.19

Když už někde nakupuju, přijde mi fajn, že tím můžu udělat radost dětem. Některé akce jsou lepší, jiné horší, sbíráme jen něco, ale zase že bychom kvůli tomu nejezdili nakoupit jinam, to zase ne.

Zuzka Čtvrtečková, 26. 11. 2015, 16.14

My sbíráme, když se nám něco líbí. Vlastně jezdíme jen do Alberta, občas do Tesca. Nejlepší akcí pro nás byly DVD a knížky, jinak na kartičky, nádobí a plyšáky nejsme. Malej tomu ještě nerozumí nebo to ignoruje, ale jsem zvědavá, co až bude větší. Nejšílenější jsou pak komentáře, které čtu na profilech, občas je děsný, jak kvůli jednomu bodu/kartičce/samolepce jsou někteří schopni volat vedení nebo prodavačku kamenovat.

vivianr, 26. 11. 2015, 12.19

Já schovávám body a kódy jen z toho, co kupujeme. Bohužel Albert máme z ruky, takže knížky a DVD nemáme. Kartičky atd bych nejraději vyházela, ale to mi neprojde.

lazna, 26. 11. 2015, 8.45

Když ta akce je dobrá, tak sbíráme.

dasza, 25. 11. 2015, 20.53

Nejlepsi byl knizky albert..hned po te kulicky z alberta..pak nic moc.nadobi v bille jde mimo me.a dvd v albertu taky..ovsem deti chteji sbirat;)))

Minnie, 25. 11. 2015, 20.27

Sbírali jsme samolepky z Penny do knížek, to jsem i měnila různě na fb skupinkách. Z Billy máme plyšáka jak byly ty zvířátka, z Lidlu Gogony, z Alberta máme díky známé všechny šmouly bez nákupu přehnaný mi to nepřijde aspoň se těmi výměnami zabavím a mám radost když nasbírám vše. Teď se snažím sbírat body na DVD z Alberta, sle bohužel ho nemáme tak blízko a asi to nestihnu ani na jednu pohádku, chtěla jsem dvě Naopak vůbec nesbírám body na nářadí, nádobí se slevou když stejně pánev vyjde na 700,- a podobně. Kódy z výrobků nesbírám.

Zuzi, 25. 11. 2015, 19.04

Přehnané jsou - to každopádně, markety už něví na co zákazníka nalákat...nejblíže máme dvě Billy, když byla v akci plyšová Angry Birds - syn na nich ujížděl a nasbírali jsme je...co by člověk pro dítě neudělal, že ale nám se nejvíc líbila nedávná akce v Albertu - dětské knížky - syn navíc teď ve 2.třídě mají čtenářský deník a právě knížky z Alberta šli doma na čtení jako první ...jsou pro něho akorát velké, tudíž se nestresuje tloušťkou knížky a řekla bych, že vybrali i skvělé dětské tituly jinak nás to nijak neovlivňuje...syn naštěstí chápe, když vysvětlujeme proč nakupujeme tady a ne tám...

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight