Dieta a přerušovaný půst - funguje to?

zobrazeno 837×

Vložil(a): HankaS89, 13. 6. 2023 13.45

Ahoj holky, zkoušela jste některá proteinovou dietu ve spojení s přerušovaným půstem? Prý to zvyšuje ještě efekt hubnutí a udržení si váhy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kajka Janikova, 9. 4. 2024, 12.15

na mě to teda nefungovalo a vůbec mi to nesedlo...ted jsem zkoušela vysadit pečivo a sladké štávy, ale spíš mi přijde, že je to vše dočasné

gab.chocholouch2, 10. 4. 2024, 13.46

ahoj mně nedávno padly do oka stránky bezhladoveni.cz a našla jsem is tam jak zajímavé kalkulačky tak i recepty

Kajka Janikova, 20. 4. 2024, 17.47

jenže s vařením jsem na štíru mě to hrozně nebaví, možná zkusim krabičky

BartovaMajka, 23. 4. 2024, 19.38

no kamoška si tam u nich domluvila konzultaci s poradce, dostala plán a i krabičky a je moc spokojená, že se o nic nemuisí starat

Jajka, 27. 11. 2023, 18.23

No já chtěla hlavně něco zdravého a udržitelného takže jsem na radu známé začala s https://www.ketodiet.cz/ je to dieta se sníženým obsah sacharidů a zároveň má dostatečný obsah bílkovin, tělo spaluje jenom nadbytečný tuk a neztrácíte svalovou hmotu. Hubnout jsem začala opravdu rychle takže mě to namotivovalo, jeslti to takhle půjde dál tak konečně dosáhnu své vysněné váhy

MajkaD, 29. 2. 2024, 21.48

Zní to super kolik se ti podařilo zhubnout jestli se můžu zeptat? Já bych potřebovala shodit aspoň 10 kilo...

Jajka, 3. 3. 2024, 16.49

Já mám dole 8 kilo určitě neváhej, já jsem moc ráda, že jsem s ní začala

MajkaD, 29. 3. 2024, 22.52

Tak už mám objednáno děkuju moc za odpověď, vychytala jsem to zrovna, že teď mají jarní výprodej, takže to mám objednané za skvělou cenu. Tak drž palce

terez545, 14. 6. 2023, 11.24

Ahoj, já to dodržuji do teď. Začala jsem s půstem 14/10 v kombinaci s keto dietou a za mě nejlepší krok, protože jsem si tělo naučila stravovat se intuitivně a hlavně jsem jedla ketofit produkty s minimem sacharidů a ty mě dost sytily, takže jsem ani žádný hlad nepociťovala. Půst držím do teď, ketofit produkty kupuji stále, ale kombinuji s lowcarb stravou. Však koukni přímo na jejich web, mají tam popsán celý proces keto diety a půstu https://www.ketofit.cz/prerusovany-pust-a-keto-dieta-znate-pro-a-proti?gclid=CjwKCAjwhJukBhBPEiwAniIcNXAHQURMbZ_TXX_y_WeFoim3RWCgom7pk2w4LSIws7X4-CVOhuWWXhoC_vIQAvD_BwE

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů