Akné v dospělosti

zobrazeno 613×

Vložil(a): AndulaK, 25. 10. 2023 22.20

Dobrý den, co se Vám prosím ve vyšším věku osvědčilo na akné na tvářích a na bradě? Je mi 35 let, ale akné mě už nějakou dobu trápí, takže budu ráda za zkušenosti a rady.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Královka85, 14. 2. 2024, 10.59

Zdravím, určitě je dobré zaměřit se na střeva a trávení. Jelikož všechny vyrážky, akné a ekzémy vznikají právě z toho. Mrkněte na H2 Europe. Mají tam super probiotika/prebiotika a také gel Dermacius, ten je pak dobrý na pleť ( jizvičky, ranky, hydratace pleti). Osobně mi to velmi pomohlo. Určitě je potřeba zaměřit se na tento problém zevnitř a ne jen z venku.

Sylvi18, 20. 2. 2024, 9.59

Prosím pěkně a tam tedy stačí když začnu brát ty probiotika? Nebo jste nějak upravila i stravu? Jak jste na tohle vůbec přišla, že je to problém právě od střev?

Královka85, 29. 2. 2024, 9.50

Poradila mi to kamarádka, která akné řešila celý život. Osobně jsem zjistila, že mi třeba nedělá dobře sladké, čokolády a potom i mastné věci. Takže jsem to co nejvíce omezila. A začala brát tyhle https://eshop.h2europe.company/produkt/h2-probio/ + ten gel také od nich. Ten pleť hezky hojí. Už po měsíci byly vidět menší výsledky a postupně se mi pleť i zažívání krásně upravilo.

Martula, 4. 11. 2023, 14.14

Jsem hodně spokojená s https://www.notino.cz/bioderma/sebium-pletovy-krem-pro-problematickou-plet-akne/. Pomohl mě snížit viditelnost nedokonalostí již během pár dnů. Zabraňuje opětovnému výskytu pupínků, bojuje proti černým tečkám a zlepšuje vzhled drobných jizviček. Nedám na něj dopustit.

zinka, 14. 11. 2023, 13.39

Taky moc ráda u nich nakupuji. S přípravky Bioderma proti akné mám výbornou zkušenost.

Amuši, 18. 11. 2023, 14.49

Nakupuji u nich pravidelně v podstatě veškerou kosmetiku, tělovou, vlasovou a nedávno jsem si pořídila i parfém.

Cuketa100, 31. 10. 2023, 14.18

Podívej se na notino.Je tam plno kosmetiky na akné.

Srncovamila, 26. 10. 2023, 21.56

Já jsem toho na akné zkoušela fakt hodně - od předražené kosmetiky, po různé kosmetické procedůry, ale to bylo bez efektu. Pak mi zafungovat kolagen a ten užívám už skoro rok a půl.

AndulaK, 28. 10. 2023, 20.56

Máte pravdu, že kolagen ženský na diskuzích fakt hodně doporučují, ale myslela jsem, že je to spíš marketing než reálné recenze.

Srncovamila, 29. 10. 2023, 23.51

To si myslíte dokud ho nezkusíte Já jen lituju, že mi o něm kamarádka neřekla třeba už před 10 lety, protože se fakt vyplatí užívat Nejen, že nemám akné, ale vyhladily se mi i jemné vrásky a pleť je taková zářivější a šťavnatější. Taky skvěle působí na nehty a kvalitu vlasů. Navíc jsem porovnávala x kolagenů a vyhrál u mě Orcacollagen je plný účinných látek, díky členství je cenově nejdostupnější na trhu a výborně chutná. Tady najdete všechny informace a můžete ho tam rovnou objednat www.orcacollagen.cz

AndulaK, 30. 10. 2023, 18.52

Moc díky - hned jsem si Orcacollagen objednala, snad mi zafunguje na akné tak dobře jako Vám.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů