Těší se vaše děti po prázdninách do školky nebo školy?

zobrazeno 1411×

Vložil(a): Alexandra, 21. 8. 2017 12.52

Jak to máte u vás doma? Blíží se konec prázdnin.. těší se vaše děti zpátky do školky nebo do školy? A co předškoláci? Jak jste to měly vy jako malé? Já jsem se koncem prázdnin do školy vždycky už těšila, na kamarády a když si to tak vybavuju, tak docela i na ten rytmus. Teď mám doma malou předškolačku, které bude po prázdninách 5 a do předškoláků se moc těší. Dostala pracovní sešity od babičky a pořád obtahuje vlnky a první písmenka, chce počítat a hltá všechno nové. Říkám si, že to je možná ještě trochu brzy, ale vidím to i u jiných dětí v okolí, tak když chce sama, necháváme ji. A co u vás?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Trixie

Trixie, 28. 8. 2017, 14.22

jo, hlavně na kamarády:-)

Lenourecek, 27. 8. 2017, 21.25

Zatím to pro nás není aktuální. Ale doufám, že se jednou kluci těšit budou, třeba na kamarády nebo na paní učitelku

PAVA

PAVA, 27. 8. 2017, 11.35

Zatím se těší, ale během prvních dnů je to přejde

Barcia, 26. 8. 2017, 8.07

Teprve nás to čeká, ale myslím si, že pokud není na školáka kladen přílišný tlak a je mu vše hezky vysvětleno, tak by se i mohl těšit

Gabill, 25. 8. 2017, 13.39

Maly ide do skolky prvykrat a na deticky sa tesi, ale stale hovori, ze pojde aj s maminkou, tak este asi bude "veselo".

danka7-2410

danka7-2410, 25. 8. 2017, 0.08

Syn půjde do první třídy, sám se těší, ale dcerka (čtvrťačka), která už je ve škole mazákem, mu to trochu kazí, takže se to v něm trochu pere. Nicméně pozitivní pocity převládají. A nejvíc se samozřejmě děti těší na své kamarády, to je hlavní motor těšení se na září.

Marfuška Katuška, 24. 8. 2017, 8.42

Náš tříletý Vojtíšek jde po prázdninách poprvé do školky a neskutečně se těší. Doufám, že ho radost nepřejde, s paní učitelkami jsme se už seznámili a jsou moc příjemné. Školička se nám taky moc líbí

navji, 24. 8. 2017, 7.55

náš malý ještě nemá věk do školy, ale neteřinka se už těší moc synovec se zase pro změnu těší do školy, musel celé léto chodit na brigáru a já bych se taky normálně mooc těšila do školy, kdybych nebyla s malým doma

Žofinka

Žofinka, 24. 8. 2017, 7.22

naše prďolka je na nějaké obtahování malá, čmrkání jí ještě nejde a tužku by nejraději snědla, ale jsem sama zvědavá, jak to bude v budoucnu probíhat, zprvu asi těšení, a pak odpor .-)

jar1, 23. 8. 2017, 15.53

Do školy se netěší, tak jako každým rokem Snad jenom na kamarády, které dlouho neviděl, jinak se fakt netěší.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů