Nevýchova-absolvovaly jste, vidíte výslekdy, stojí opravdu "za to"?

sledováno 1× zobrazeno 2563×

Vložil(a): Kristy Sim, 22. 10. 2017 21.19

Poslední dobou čtu články z Nevýchovy, viděla jsme videa a čím dál více se mi začíná zamlouvat. mám skoro 4letou a 15ti měsíční dcerku. Prosím o zkušenosti lidí, kteří si kurzem prošli nebo mají v okolí někoho, kdo jím prošel/prochází. Děkuji :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pávinka, 14. 11. 2017, 22.15

mám syna s vývojovým opožděním takže to není tak snadné aplikovat, některé myšlenky jsou fajn a ráda se jako rodič zdokonaluji, ale ty lekce zdarma ve me vyvolavaji pocit, že jsem neschopný rodič, pokud se nechovám jak oni nabízí. radeji mám selský rozum, mám ráda kontaktní rodičovství a dát dětem maximum lásky ale zárověn hranice, abych jim ten svet ulehčila. nebudu se bičovat, že kriknu an své díte, nejsme v ideálním svete nejsme ideální rodice co mají idealní deti. Verim, že když dám dítěti lásku, ochranu, porozumení a hranice, bude stastné díte i já

Furciferka

Furciferka, 11. 12. 2017, 21.05

Hezky řečeno

baru86

baru86, 26. 10. 2017, 21.01

Zaznamenala jsem jen něco z toho, co je zadarmo, něco mě zaujalo, ale někdy to vyprávění k příčině věci mi přijde přehnaný a dlouhý (čehož bych se obávala na tom kurzu). Na někoho to ale může možná fungovat.

nocken, 25. 10. 2017, 20.24

Nevýchovu nesleduji, protože se mi moc nelíbí styl, jakým je to děláno. Nicméně respektující výchova je mi blízká a myslím si, že bude dobré si o tom něco nejprve přečíst, jestli člověk bude ochotný na sobě pracovat.

annahb, 24. 10. 2017, 8.35

teda o tom nic nevím,ale juknu na to třeba se bude hodit

Fuga

Fuga, 24. 10. 2017, 6.08

já koukala jen na ty zadarmo, něco aplikuji, ale nejsem do toho až tak ponořená

Lenourecek, 23. 10. 2017, 21.45

Občas si něco přečtu, ale o kurzu jsem nepřemýšlela

Aliisha

Aliisha, 23. 10. 2017, 21.25

Sem tam si něco přečtu,ale zase to moc nehrotím

Mygara

Mygara, 23. 10. 2017, 16.42

já jsem si poslechla jen témata, která mě zaujala, ale ne vždy se tím řídím

Adrianita, 23. 10. 2017, 13.58

Prošla jsem celým kurzem a již od začátku šly výsledky vidět. Nic však není jen tak a ze dne na den. Pořád čtu články Nevýchovy, snažím se na sobě pracovat, číst knížky o výchově a pořád je co zlepšovat. Jsme většinou ovlivněni vlastní výchovou, povahou, rodinou,.... a to je třeba napravit, ale výsledek stojí za to. Pokud se ti líbí názory Nevýchovy, kurz doporučuji. Není však pro každého. Jsou maminky, které od toho čekají, že všechny problémy za ně vyřeší kurz a pak na všem hledají, proč to nejde, než kdyby se snažily to změnit. V závěru je to vždy jen a jen na tobě, bez ohledu jaké máš dítě. Tvoje chování, výchova, nálada, ... to vše se v dětech odráží.

Adelinka, 23. 10. 2017, 13.29

o tom nic moc nevím, ale zkusím si o tom něco zjistit, třeba se bude něco hodit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů