Neustávající kašel

zobrazeno 6332×

Vložil(a): kamca80, 28. 1. 2016 18.00

ahoj maminky, už sem zoufalá s tím věčným kašlem mých dětí, hlavně teda u dcery, která má 4 roky. Momentálně přes týden kašle, ale strašně, dr pořád jen říká, stoptussin kapky, ale jí prostě nezabírají. Normálně vykašlává, tak sem jí dnes začala dávat pro změnu mucosolvan, at se jí líp vykašlává, ale přijde mi, že ted je to snad ještě horší, má najednou zase dráždiví kašel a kašle celý den, pomale nonstop chudera. Zítra jdeme opět k dr. Kdyby to takhle bylo poprvé ani bych to extra neřešila,ale má to takhle už od září, na alergologii chodíme a všechny testy ok. Máte nějaké dobré zkušenosti s lepšíma lékama na kašel?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 5. 8. 2020, 6.37

Ahoj, neustálý kašel dobře znám. Dcera kašlala snad skoro celou zimu a dr nám také předepisovala pořád stejné kapky, které moc nezabíraly. Zkoušela jsem i různé bylinky a nic. Pak jsem se náhodou dobrala toho, jestli nemáme doma suchý vzduch, který by dceru dráždil ke kašli a byla to trefa do černého. Topíme v krbových kamnech, které nám tu vzduch hodně vysouší, takže jsem koupila zvlhčovač vzduchu Sencor, a ten kašel vyléčil . Třeba to bude i váš problém, tak ho zkus objednat a uvidíš, jestli se dceři uleví . Podívej se na https://www.testino.cz/ochlazovace-vzduchu , mají tam udělané pěkné srovnání zvlhčovačů, tak ať máš představu, jak se cenově pohybují .

kamca80, 5. 8. 2020, 13.27

Ahoj, zvlhčovač vzduchu sem koupila hned jako první a právě od Sencoru, ale ani tohle nikdy nepomohlo. S kašlem v zimě se potkáme i nadále bohužel, musíme to vždy nějak vydržet no.

lucie25987, 8. 8. 2020, 6.57

Tak to mě mrzí, tak držím palce, ať kašel brzy přejde .

šejla, 10. 8. 2018, 12.25

Maminky co doporučujete na nachlazení u dětiček? Co se vám osvědčilo?

EllkaD, 21. 8. 2018, 13.17

Nám se ted osvědčil Nasivin Sinus, jestli znáš? Jestli s ním nemáte zkušenosti, doporučuji vyzkoušet, je i pro dospěláky

šejla, 27. 8. 2018, 13.45

Nasivin Sinus? Dívám se na internet a je to ten z 6 ti lecivych rostlin za cca 180 kč?

EllkaD, 28. 8. 2018, 9.08

Ano šejlo to je on Zeptej se na něj v lékárně

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 16.34

přijde mi, že časem to bylo lepší, bylo to školkou a kolektivem, než si na sebe zvykli i s jejich bacily

kamca80, 8. 1. 2018, 18.07

momentálně je na tom líp, chtělo to zžít se se školkovými bacily a dávám od září céčko pro děti a sou na tom obě děti podstatně líp

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.30

U nás zvlhčujeme vzduch a zkoušíme vincentku a mořskou vodu

kamca80, 14. 1. 2017, 16.49

toto vše taky děláme, ale asi na to prostě děti budou trpět.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.54

Asi ano, já teď zkouším vše možné, jelikož já marodím měsíc, tak jsem si objednala osvěžovač vzduchu s levandulí a eukalyptem, který by měl pomocí aktivního uhlí i vyčistit vzduch, tak jsem zvědavá

kamca80, 14. 1. 2017, 16.57

já mám zrovna toto ve spreji, co se stříká na polštář, dávám dětem a že bych viděla zlepšení, nevím teda. Dcera má te chřipku a syn už měsíc kašle, dr, že to prý přejde, no ale kdy, že jo. Fakt se těším na jaro

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 17.37

důležité je pořádně pít, aby se hlen měl z čeho naředit a můžete zkusit zvlhčit vzduch

Topik2, 15. 8. 2016, 18.10

Nám na kašel pomáhá solvolan je na vykašlávání...na noc nedavame...dá mu dithiaden ať se alespoň vyspinka...vypodložim hlavu a na polštář nastříkám eukaliptus od justu

ivka1981, 6. 2. 2016, 14.30

my dáváme hodně prospan, je to na delší léčení, ale zabírá, staršímu rozpouštím ACC, chutná mu to a taky mu to zabírá. Teď jsme kašlali celkem dlouho, chytla jsem to i já, tak zkouším ještě Stopkašel - je to jitrocelový sirup, je i pro děti, má lepší chut než pro dospělé a med. A snad nám bude líp. Jinak taky chodíme od září do školky a nějak se z toho kašle nemůžeme dostat. Mladší dcerka to samozřejmě vše chytá od brášky. Snad už bude na jaře líp.

kamca80, 7. 2. 2016, 9.17

Máme taky vyzkoušeno jak jitrocelovy sirup, tak stop kašel a bohužel u nás nic. Tentokrát jsem hned na začátku nasadila lactobacyly a udělala tymianovy sirup a konečně změna k lepšímu, zítra nastupuje zase do školky, tak doufám, že se jimto zase nevrátí. Ještě jsem koupila vitamín se zinkem na posílení imunity. Ta školka je v tomhle hrozy peklo.

ivka1981, 10. 2. 2016, 14.42

my nakonec skončily přece jen u paní doktorky. Syn celkem v pohode, má brát dál ACC, až mu přejde kašel a k tomu ten jitrocelový sirup. Dcerka to měla trošku na pruduskách, takže dostala slaboučký antibiotika, tak snad to bude zítra dobré, jdeme znova na poslech, jestli se to zlepšilo. U nás ve školce je ve třídě 26 dětí, jsou to ti nejmenší, do čtyř let a poslední měsíc je tam pravidelně okolo 10ti dětí....

kamca80, 10. 2. 2016, 18.26

Jestli můžu doporučit, tak zkuste ten tymianovy sirup, který si doma uděláte sama, vůbec sem tomu nevěřila, že by mohl pomoct, ale světě div se, tuk tuk po několika měsících sme uuuuplne bez kašle. A že sem toho vyzkoušela mraky na kašel. Jinak u nasve školce normálně 30 děti dnes jich bylo jen 9

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.31

Super je udělat místo sirupu čaj z tymiánu a přidat k němu třeba sáček čaje na kašel, je to moc dobré

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.30

prospan dávala synovi doktorka a nikdy mu nezabral a to vybral celou lahvičku

petra 1, 5. 2. 2016, 21.51

Nám chemie taky nezabírala syn měl strašný kašel zabral jitrocelový sirup pro děti za 3 dny bylo po kašly.Užíváme ho i my a Nám taky pomáhá.

kamca80, 3. 2. 2016, 8.54

Udělala jsem tymianovy sirup dle receptu na internetu, včera ho měla poprvé, nebyl k sehnani slezovy květ, který tam patří, ale i za ten jeden den jeste dneska nezakaslala, dva týdny lecime a nepomohlo vuuubec nic. Tak buď je to zázrak nebo nevím Ještě otazka, kdo delava tento sirup, chutnala jsem ho a je fakt šíleně sladký, jako bych pila test na cukrovku v těhotenství. Má to tak být??

kamca80, 3. 2. 2016, 8.54

Udělala jsem tymianovy sirup dle receptu na internetu, včera ho měla poprvé, nebyl k sehnani slezovy květ, který tam patří, ale i za ten jeden den jeste dneska nezakaslala, dva týdny lecime a nepomohlo vuuubec nic. Tak buď je to zázrak nebo nevím Ještě otazka, kdo delava tento sirup, chutnala jsem ho a je fakt šíleně sladký, jako bych pila test na cukrovku v těhotenství. Má to tak být??

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů