Neustávající kašel

zobrazeno 344×

Vložil(a): kamca80, 28. 1. 2016 18.00

ahoj maminky, už sem zoufalá s tím věčným kašlem mých dětí, hlavně teda u dcery, která má 4 roky. Momentálně přes týden kašle, ale strašně, dr pořád jen říká, stoptussin kapky, ale jí prostě nezabírají. Normálně vykašlává, tak sem jí dnes začala dávat pro změnu mucosolvan, at se jí líp vykašlává, ale přijde mi, že ted je to snad ještě horší, má najednou zase dráždiví kašel a kašle celý den, pomale nonstop chudera. Zítra jdeme opět k dr. Kdyby to takhle bylo poprvé ani bych to extra neřešila,ale má to takhle už od září, na alergologii chodíme a všechny testy ok. Máte nějaké dobré zkušenosti s lepšíma lékama na kašel?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 30. 11. 2016, 17.37

důležité je pořádně pít, aby se hlen měl z čeho naředit a můžete zkusit zvlhčit vzduch

Topik2, 15. 8. 2016, 18.10

Nám na kašel pomáhá solvolan je na vykašlávání...na noc nedavame...dá mu dithiaden ať se alespoň vyspinka...vypodložim hlavu a na polštář nastříkám eukaliptus od justu

ivka1981, 6. 2. 2016, 14.30

my dáváme hodně prospan, je to na delší léčení, ale zabírá, staršímu rozpouštím ACC, chutná mu to a taky mu to zabírá. Teď jsme kašlali celkem dlouho, chytla jsem to i já, tak zkouším ještě Stopkašel - je to jitrocelový sirup, je i pro děti, má lepší chut než pro dospělé a med. A snad nám bude líp. Jinak taky chodíme od září do školky a nějak se z toho kašle nemůžeme dostat. Mladší dcerka to samozřejmě vše chytá od brášky. Snad už bude na jaře líp.

kamca80, 7. 2. 2016, 9.17

Máme taky vyzkoušeno jak jitrocelovy sirup, tak stop kašel a bohužel u nás nic. Tentokrát jsem hned na začátku nasadila lactobacyly a udělala tymianovy sirup a konečně změna k lepšímu, zítra nastupuje zase do školky, tak doufám, že se jimto zase nevrátí. Ještě jsem koupila vitamín se zinkem na posílení imunity. Ta školka je v tomhle hrozy peklo.

ivka1981, 10. 2. 2016, 14.42

my nakonec skončily přece jen u paní doktorky. Syn celkem v pohode, má brát dál ACC, až mu přejde kašel a k tomu ten jitrocelový sirup. Dcerka to měla trošku na pruduskách, takže dostala slaboučký antibiotika, tak snad to bude zítra dobré, jdeme znova na poslech, jestli se to zlepšilo. U nás ve školce je ve třídě 26 dětí, jsou to ti nejmenší, do čtyř let a poslední měsíc je tam pravidelně okolo 10ti dětí....

kamca80, 10. 2. 2016, 18.26

Jestli můžu doporučit, tak zkuste ten tymianovy sirup, který si doma uděláte sama, vůbec sem tomu nevěřila, že by mohl pomoct, ale světě div se, tuk tuk po několika měsících sme uuuuplne bez kašle. A že sem toho vyzkoušela mraky na kašel. Jinak u nasve školce normálně 30 děti dnes jich bylo jen 9

petra 1, 5. 2. 2016, 21.51

Nám chemie taky nezabírala syn měl strašný kašel zabral jitrocelový sirup pro děti za 3 dny bylo po kašly.Užíváme ho i my a Nám taky pomáhá.

kamca80, 3. 2. 2016, 8.54

Udělala jsem tymianovy sirup dle receptu na internetu, včera ho měla poprvé, nebyl k sehnani slezovy květ, který tam patří, ale i za ten jeden den jeste dneska nezakaslala, dva týdny lecime a nepomohlo vuuubec nic. Tak buď je to zázrak nebo nevím Ještě otazka, kdo delava tento sirup, chutnala jsem ho a je fakt šíleně sladký, jako bych pila test na cukrovku v těhotenství. Má to tak být??

kamca80, 3. 2. 2016, 8.54

Udělala jsem tymianovy sirup dle receptu na internetu, včera ho měla poprvé, nebyl k sehnani slezovy květ, který tam patří, ale i za ten jeden den jeste dneska nezakaslala, dva týdny lecime a nepomohlo vuuubec nic. Tak buď je to zázrak nebo nevím Ještě otazka, kdo delava tento sirup, chutnala jsem ho a je fakt šíleně sladký, jako bych pila test na cukrovku v těhotenství. Má to tak být??

Jana V., 2. 2. 2016, 21.41

já na kašel dělám cibulový sirup - čerstvá cibule na kostičky a na to med ... plus mažu záda a prsa tymiánovým krémem od Justu

snany, 29. 1. 2016, 5.09

Zkuste erdomed. Kašle u školkových děti jsou nekonečné.

kamca80, 28. 1. 2016, 20.15

taky by mě zajímalo, proč doktorka pokaždé cpe tyto dva léky, který stojí za prd. Kdyby aspon pomáhaly, ale jsou uplně k ničemu.

dasza, 28. 1. 2016, 21.13

To tak u tech skolkovejch deti je..projdou si tim snad seci...kluk prvni rok nebyl nemocnrj .kazdej nam zavidel..druhej rok...od zari marod..ted chodi treti rok(on tam teda moc neni) ale nemocnej taky ne...

kamca80, 28. 1. 2016, 23.22

Já jen doufám, že z jara už ty nemoce zmiziz a zase bude dobře a získá si takovou imunitu, že další školní rok už bude OK. Od jejich 10 měsíců si fakt užíváme a malý to od ní vše chytnez samozřejmě.

Katka, 28. 1. 2016, 20.09

Mucosolvan a stoptussin nezabírá nikomu, nevím proč se to pořád předepisuje. Udělejte domácí tymiánový sirup, recept je na netu.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight