Ježíšek

zobrazeno 137×

Vložil(a): AllaŠvecová, 25. 9. 2016 13.33

Ahojky holky,za chvilku budou vanoce a ja zacinam přemýšlet nad dárky. Napište sem prosim své tipy a triky na dárky nejen pro děti. Jinak male bude rok a půl, takže me vubec nic nenapada

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nikolava, 30. 9. 2016, 11.19

Já mám v plánu pro syna (17měsíců na vánoce) plastový traktor, dřevěné kostky, pár knížek, držák hraček do vany Příbuzný mu asi pořídí takový ty kostky plastový jak se z nich dá skládat (jakoby na způsob lega, ale to levné)

AllaŠvecová, 29. 9. 2016, 8.51

Tak malou začalo zajímat lego duplo,takže ježíšek už začíná tušit. Pak nejspíš donese ještě kočárek-hlavní dárky. No a pak to bude drobotina. Diky moc holky

Zuzka Čtvrtečková, 27. 9. 2016, 23.59

Na první Vánoce a narozeniny (syn je má v lednu) jsme kupovali malý koberec a stan z Ikea. Pak klasika je lego Duplo...

Pávinka, 27. 9. 2016, 21.16

za nás jsou super dřevěné kostky a lego duplo vyhraje si s tím dost. Celkově je úžasná značka např. https://www.bambule.cz/drevena-vkladacka , máme od nich asi 5 hraček ve dřevě a super, je dost drahá ale dá se sehnat v dobrých slevách a akcích, stačí pohlídat teď třeba byly dny Marriane, tak jsem tam nakoupila narozeniny i Vánoce

benca, 26. 9. 2016, 20.12

mame 4 roky a rozmyslala som nad takym kobercom , ktory sa napoji na telku a moze tancovat, podla toho kam na koberec skoci

k.o.r.i.n.e.k, 26. 9. 2016, 20.16

Ten jsem měla v práci a děti to bavilo

vequi, 26. 9. 2016, 14.53

dcera měla 2 roky a na Vánoce dostane Lego, nějaký dřevěný skládačky, kyblík s dřevěnýma kostkama a máme pro ni jště malý křesílko,... dál nevím, taky se nechám inspirovat

vendy.z, 26. 9. 2016, 13.46

nechám se také ráda inspirovat

vendy.z, 26. 9. 2016, 13.36

Také se nechám ráda inspirovat

Mahdalka, 26. 9. 2016, 13.20

Synovi teď budou tři roky a dostane k vánocům tu albi tužku s knížkou,myslím že ho dost zaujme,mluvící knížky on rád.Pak koloběžku už jen s dvouma kolečkama,nějaký doplňky ke kolejím co má z loňska,mašinky,mluvícího plyšovýho Pata nebo Mata,to u něj teď letí,autíčka(záchranku a hasiče)a pak ještě pohádky o mašinkách do CD přehrávače a nějaký pohádky na DVD.A uvidíme co mě ještě praští do očí

Jana82, 26. 9. 2016, 10.57

Dceři (13m) budeme kupovat kočárek pro panenky pro nejmenší holčičky. Přítel nechá udělat kalendář z fotek naší dcery pro nás a babičky. Já jsem hledala inspiraci na netu, tak nechám udělat magnetky z fotek, jak rodině, tak i příbuzným.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight