Narozeninová oslava, párty pro děti

zobrazeno 182×

Vložil(a): ssisley, 26. 6. 2016 11.48

V jakém MC pořádte oslavu pro děti? Chci pozvat kluků kamarády ze školky, ale rodiče neznám a nechci je zvát k nám na zahradu. Proto chci volit místo, kde si rodiče mezi cca 2 hodinovou oslavou mohou jít nakoupit případně strávit čas jinak. Pro děti, aby tam byla alespoň částečně organizovaná zábava a např. prolézačky apd. Ale zas aby to nestálo moc peněz. Případně kdyby se tam mohl donést i vlastní dort? Existuje vůbec takové místo? Děkuji za tipy a rady :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Tamama, 18. 10. 2016, 0.09

my pronajímáme naší tamamu detskou hernu na praze 4 a nove budeme mit i kavarnu s detskym koutkem

kamila.336, 5. 10. 2016, 13.52

Doporucuji toto http://narozeniny.hamleys.cz/ slozelo se nas na to vic a byla to velka podivana

Zuzka Čtvrtečková, 28. 6. 2016, 20.33

My jsme oslavu ještě nedělali, ale na jedné jsme byli. Slavil tříletý chlapeček, bylo to v místní malé herničce, místo dortu byly muffiny pro děti a bylo to moc pěkné. Občerstvení pro dospělé byly obložené talíře. Dětem se oslava moc líbila a náš Ondra projevil zájem o oslavu. Tak třeba v lednu bude..

k.o.r.i.n.e.k, 27. 6. 2016, 11.41

Nenapsala jste město, takže těžko radit. U nás je pěkné MC, které toto vše umožňuje. Možná Vám pomůže se podívat i do hodnocení služeb zde na stránkách

Minnie, 27. 6. 2016, 10.05

Do teď jsme měli oslavy rodinné plus přišli kluci sousedů ale dcerka už projevila přání si pozvat víc kamarádek tak až bude mít narozeniny bude to jeden den rodiny, druhý den kamarádi. Bude jí 5. Rodiče zvát nebudu, máme malý byt a není problém se dohodnout ať dítě na určitou hodinu přivedou a pak si ho vyzvednou. S rodiči se mezi sebou tak nějak známe. Dcera taky půjde na narozeniny ke kamarádce bez nás, jen ji odvedem a pak vyzvednem. Ono kdyby byla zahrada, bylo by to něco jiného, ale bohužel...

ssisley

ssisley, 27. 6. 2016, 8.46

Jéé PRAHA a blízké okolí. Já to určitě chci pro něj udělat, protože on pořád mluví, že chce mít vekou oslavu s kamarády ze školky s kterými se ani díky odkladu už neuvidí.

benca, 26. 6. 2016, 18.34

ja by som to urobila na ihrisku

veru.veru, 26. 6. 2016, 18.03

My zase děláme dětem oslavy s kamarády hned od prvních narozenin. Mám ráda oslavy, sejde se hodně lidí, maminek, je to příjemné setkání nejen pro děcka, ale i pro nás, maminky. S hodně maminkama jsme se takhle poznaly a přátelství nám i díky takovýmhle akcím vydrželo. Já jsem tedy jednoznačně pro oslavu, moje děti to milovaly, teď budeme mít zase oslavu prvních narozenin mého synovce, sestra je taky slavič, takže bude veselo. Čím víc lidí, tím lepší. Ale co se týká otázky, v jakém MC, tak to nevím, nikdy jsem to nezkoušela, máme zahradu, takže si vystačíme.

jitkamety, 26. 6. 2016, 13.35

Já myslím že takové místo existuje,jen je třeba upřesnit v jakém městě by jste to chtěla pořádat

Katka, 26. 6. 2016, 12.53

A myslíte, že syn v tak raném věku ocení vaši práci s oslavou? Dcera se začala podobných oslav účastnit až v 7 letech a chodí ke kamarádkám, zatím sama neprojevila přání, že by chtěla oslavu vlastní. Kamarádka říkala, že teď měl její syn oslavu přímo ve školce, organizovali to učitelky.

Kama, 26. 6. 2016, 13.20

Taky myslím,že je to zbytečné.Moje dcera má 6,5 roku,a zatím děláme oslavy jen s rodinou.Pamatuju si,že i já jsem se začala zajímat o oslavu se spolužačkami až někde ve 4.třídě.A to bylo u nás na zahradě,bez rodičů,a zodpovídala za nás všechny moje mamka.

dasza, 26. 6. 2016, 19.35

Kluk od 3let miluje oslavy s kamarady.delame to ve velkym.ale u nas.maji program.ale i volnou zabavu...a vzdy se tesi az zase k nekomu pukde slavit on;)

Minnie, 27. 6. 2016, 10.07

K dceři na narozeniny chodili kamarádi od 3 let jen teď jich chce víc

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight