Manželství a děti

zobrazeno 744×

Vložil(a): skřítek, 9. 12. 2016 21.42

Maminky, jak se po narození dítěte změnil vztah s vaším manželem/partnerem...? Stmelilo vás to nebo rozdělilo? Jak překonáváte to, že na sebe nemáte tolik času?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Primadona, 13. 6. 2017, 19.20

ono je to tak kým nie su deti tak je viac času,peňazí,relaxu,odychu no cítiť prázdnotu.A tu prázdnotu práve nám vyplnili deti.

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 10.56

Jak tak čtu příspěvky tady, dítě bylo vztahu ku prospěchu, což je krásné, ceňte si toho, není to tak vždy

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 10.00

na začátku to byl chaos, takže spíše odcizení, ale postupně to přerostlo na vyšší lepší úroveň

Kikinka30, 31. 3. 2017, 19.09

Je to posun k lepsimu,dalsi etapa😉

Pavla T., 10. 3. 2017, 8.21

Po 11letem vztahu přišlo dítě a myslim, že se věci posunuly spíše k lepšímu, jako bychom na to oba už netrpělivě čekali. Jsme teď daleko větší parťáci. A sám manžel často říká " co my jsme vlastně dělali když jsme Vojtíška ještě neměli". Jsem moc ráda že jsem na stejné vlne, vztah se stmelil a v intimním životě zůstalo vše při starém (spokojenost).

Sooňaa, 10. 12. 2016, 23.27

Manzel se rad zapojuje do.cinnosti,uziva si,kdyz cely den hlida a ja si muzu treba nekam vyrazit. Samozrejme uz neni tolik casu,ale.nevadi nam to ani jednomu

Fuga

Fuga, 10. 12. 2016, 19.53

odsunutí manžela na vedlejší kolej se konalo v plném rozsahu Vše se točí okolo dětí, ale zdá se mi (a doufám v to), že manžel je opravdu rodinný typ a nevadí mu to. Volný čas totiž trávíme většinou jak jinak než s dětmi .-)

skřítek, 10. 12. 2016, 20.08

No, asi tak nějak bych popsala naší situaci....

Čertice, 10. 12. 2016, 17.30

Já měla Matěje, když jsme se poznali, tak on nikdy nebyl ten jediný Matěj odrostl a přišel prcek tak jsme na tom pořád vlastně stejně, jen spánku máme oba míň ale Jirka je skvělý táta pro oba kluky sexu je podstatně míň, ale v noci se k sobě pořád tulíme. Prostě si toho spánku vážíme víc

editak, 10. 12. 2016, 16.44

My jsme se na maleho moc tesili a cas si uzivame krasne spolecne...tu a tam vyuziju babicku (mamku), ktera bydli az na jihu Cech ale moc rada prijede hlidat vnoucka a my jdeme s pritelem treba do divadla

vivianr, 10. 12. 2016, 14.51

Dítě změní vztah každému a obvykle spadnou i ty růžové brýle. Já třeba myslela, jaký bude perfektní táta a teď jsem ho překvalifikovala na takového stejdu na hlídání (Jakmile mu to přeroste přes hlavu, tak je na tady máš dítě a já jdu dělat tohle a tamto....)

skřítek, 10. 12. 2016, 20.12

Ono se jim strašně snadno odchází, když něco potřebují, že jo? "Teď nemůžu hlídat, potřebuju to a to....". Já nemůžu kolikrát ani na toaletu, ale to je v pohodě....

Sooňaa, 10. 12. 2016, 23.57

Jo jo proto jsem rada,kdyz muzu vypadnout pryc a on ma naplno povinnosti akorat.ze ma vzdy navareno pro oba

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů