Strava při kojení

zobrazeno 142×

Vložil(a): Anna K., 10. 8. 2016 11.48

Maminky řešily jste nějak výrazně stravu při kojení? Nebo jste měly laxnější přístup?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 19. 10. 2016, 11.13

Ano/řešila jsem to. U obou holek jsem do jejich půl roku nejedla luštěniny, cibuli, česnek, květák, zelí... Zkrátka nadýmavé věci. Byl to docela opruz se pořád hlídat ale kvůli miminku mi to za to stálo. Od půl roku jsem pak postupně začala jíst všechno. Vždyť v roce už dítě jí třeba květák, hrášek, tak proč by to vadilo v mléku samozřejmě taky celou dobu přísná abstinence a nekouření.

Lusesita25, 11. 10. 2016, 6.51

Trosku jsem nektera jidla omezila, preci jenom nechtela jsem mu udelat vyrazku treba diky rajcatum.

vivianr, 29. 8. 2016, 15.35

Hlavně vynechávám nadýmavá jídla.

V007A, 22. 8. 2016, 7.25

Já musela řešit stravu a to roka - do 1 roku dcera hrozně trpěla na prdíky a teď ji netrápí nic.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.36

U dcerky jsem musela, měla "tříměsíční koliku" pět měsíců a vadilo jí snad všechno...

Topik2, 17. 8. 2016, 7.46

Ano řešila jsem stravu při kojení...mám kluky tudíž se neustále kroutili kvůli prdikum...nechtěla jsem jim ještě zadelavat na vetší křeče....hlavně jsem jedla jídla která obsahovala různé vitamíny

darzanka, 11. 8. 2016, 20.28

Zpočátku jsem omezila akorát luštěniny a čerstvé pečivo. Stejně mi pak ale přišlo, že když zrovna nebylo vůbec po čem, tak se mi malá kroutila a když by i měla důvod, tak nic. Takže tak po třech měsících jsem jedla v podstatě normálně. Kafčo jsem si neodpustila už v těhotenství a skleničku piva před spaním si taky občas dám:).

dáša, 11. 8. 2016, 18.09

Na začátku jsem se snažila omezit luštěniny. Syn na to dost trpěl, takže jsem neměla v plánu mu ještě přitěžovat.

benca, 11. 8. 2016, 16.45

urcite som davala pozor, ziadnu strukovite jedla

Nikoll, 11. 8. 2016, 13.41

Za první měsíc/e jsem vychytala co malý vadí a co ne, hodně jsem se snažila o tom nastudovat, ale nakonec, všichni jsme individuální, ale jedno kafe denně si dám, a nevidím, že by s tím měla problém pokaždé se snažím něco "nového" samostatně začlenit a pak pozoruju, a jsem více méně laxní

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight