Pozitivni cukrovkovy test

zobrazeno 1413×

Vložil(a): caro.line, 23. 10. 2014 10.19

Vyšel mi pozotovní cukrovkový test. Co mě teď čeká? Poradíte někdo?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 10. 1. 2020, 6.45

Já osobně teda s těhotenskou cukrovkou naštěstí zkušenost nemám, ale moje kamarádka jí trpěla a musela držet poměrně přísnou dietu. V poslední době mám ale trochu strach, že by se u mě mohla začít projevovat klasická cukrovka. Máme ji totiž v rodině. Na druhou stranu dnes naštěstí žijeme v době, kdy se i s cukrovkou dá žít. Nedávno jsem se například tady https://www.biomag.cz/diabetes-cukrovka/ dočetla, že se dá léčit pomocí tzv. pulzní terapie.

Ivana.78, 16. 3. 2019, 0.13

Já brala prášky,protože na inzulínu se prý hodně přibírá,při porodu do mě cpali cukr,protože jsem ho měla hodně nízký.

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 8.13

záleží jak hodně špatně vyšel, někdo drží jen dietu a 2kdo si musí píchat inzulín

Mygara

Mygara, 22. 4. 2017, 17.19

odešlou vás k diabetologovi, a ten to posoudí, buď jen dieta a hlídání nebo i inzulin

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 11.55

Dieta případně inzulín a větší hlídání

Katka

Katka, 23. 11. 2014, 18.10

1/3 to je přehnané, spíše je to pravděpodobnější s dalšími těhotenstvími - která přináší další zátěž na slinivku

inglulie2, 23. 11. 2014, 17.09

Dieta. Aby se detatko neposkodilo. Ale nebojte, porodem vse skonci Ale je dobre se pak hlidat, cetla jsem, ze asi tretina tehotenskych cukrovek konci pak normalni cukrovkou u matky.

Katka

Katka, 21. 11. 2014, 9.00

čekají vás pravidelné kontroly na diabetologii, dieta, popř. inzulín, porod se doporučuje vyvolat dříve než v termínu, ke konci těhotenství se také chodí na častější utz a sleduje se růst a prospívání dítěte, do půl roku po porodu je dobré OGTT zopakovat, aby se zkontrolovalo že cukrovka nezůstala, což naštěstí není časté

Petra P, 23. 10. 2014, 23.12

Mě byla diagnostikována těhotenská cukrovka až náhle při nečekané hospitalizaci v 34. týdnu těhotenství. Moje gynekoložka mi řekla, že hodnoty jsou ok. V nemocnici však lékař usoudil, že ne, a že mám těhotenskou cukrovku. Musela jsem držet dietu (omezit sladké a sacharidy obecně, také množství jídla) a píchat si 3x denně jehličkou do prstu za účelem měření krevního cukru. No, byla jsem ráda, že to porodem vše končí (dále se mi cukrovka nijak neprojevovala).

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů