Kočárek značky JUNAMA IMPULSE COLORS

sledováno 1× zobrazeno 7962×

Vložil(a): Pavla H., 22. 8. 2016 18.27

Máte někdo prosím zkušenosti s tímto kočárkem?? Stojí za to nebo jsou za ty peníze lepší?? :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

KatZ12, 15. 1. 2019, 9.38

dobré srovnání kočárků je zde https://www.kocarky-bea.cz/l/velke-srovnani-kocarku/ taky recenze na kočárky Junama atd.

Ficura, 24. 5. 2019, 13.50

Stránka nefunguje . Doporučuji altenrativu: https://www.arecenze.cz/test-kocarku/

Mygara

Mygara, 14. 11. 2017, 6.33

já tento kočárek neznám

BajcaG@seznam.cz

BajcaG@seznam.cz, 26. 4. 2017, 22.12

Také jsem "řidičkou" kočárku Junama Impulse Colors a jsem maximálně spokojena - musím tedy upozornit, že je to spíše městský kočárek...ale zvládáme i "lehčí a střední terény"... NEVÝHODY 👎 - "vrzání pružinek nebo plastů, jež pružinky obklopují"... (nevím, zda to dělá u všech těchto typů odpružení)??? - menší a ne moc dobře řešený úložný prostor pod kočárkem (můj názor) VÝHODY 👍 - desig - snadná manipulace - možnost aretace koleček - možnost korbičku přehodit po směru i v proti směru jízdy - výška kočárku - velikost korbičky (syn nám nečekaně rychle rostl a některé kočárky od jiných výrobců už by mu asi ve 4 měsících nestačily - byly malé - gelová bezúdržbová kola - vyjímatelnost a možnost praní některých látkových částí kočárku - přebalovací taška a její "ukotvení" - úložný prostor zespod kočárku z eco kůže se při znečištění jen otře vlhkým hadříkem s je opět krásně čistý.... - reflexní "zdobení " korbičky - možnost odejmutí části stříšky korbičky, kdy vznikne "větrání" na léto, když nechcete stříšku úplně sklopit... A už mě více nenapadá...jsme nadšeni 👏

terulka, 27. 4. 2017, 9.33

Ahoj, my máme teda Junama Impulse, ale myslím, že to je stejný. Mně se jednu dobu taky zdálo, že kočárek vrže v pružinách, tak jsme to s manželem prostříkli WD. Je to trochu horší přístup, chlap zmáčknul ten plast ve kterém jsou pružiny a já tam stříkla WD tou tyčinkou co u toho vždycky je a máme pokoj od vrzání .

BajcaG@seznam.cz

BajcaG@seznam.cz, 27. 4. 2017, 19.13

Jé, děkuji za radu, zaúkoluji manžela a zkusíme to také!

terulka, 14. 1. 2017, 10.40

Ahoj maminky. Nemám sice přímo kočárek Junama Impuls Colors, ale Junama Impulse Eco a jsem s ním hodně spokojená. Je stabilní, lehký na ovládání, skladování i údržbu. Zatím využíváme jen korbičku, která je prostorná a vše uvnitř se dá vyprat.

chmelarka, 3. 1. 2017, 9.55

My jsme se zamilovali do novinky - Junama Impulse chess. Vypadá moc krásně a kvalitně, byli jsme se na něj podívat a vyzkoušet si ho na prodejně. Já i manžel jsme z něj nadšeni.

danatumova, 15. 12. 2016, 10.13

S kočárkem Junama jsme na 100 % spokojeni Máme kočárek z řady Eco a super. Snadná údržba, super odpružení, gelová kolečka, velikost kočárku ...

kackackaa, 7. 12. 2016, 10.53

Jezdíme s kočárkem Junama 8 měsíců a jen chválíme. Mezi hlavní přednosti bych uvedla odpružení, velikost, snadná údržba, gelová kolečka, jednoduché skládání a stabilitu kočárku. Ve starších příspěvcích jsem četla, že se bojíš váhy. Té se vůbec neboj, kolečka kočárku váží 5 kg, ale za to jsou opravdu pořádná nemusíš se o ně vůbec starat.

Pavla H., 7. 12. 2016, 11.38

Děkuji,nakonec jsme se nedohodli a nechali si nas stary

kackackaa, 21. 12. 2016, 10.34

Není vůbec zač nad čím jste váhali?

Pavla H., 7. 12. 2016, 11.38

Děkuji,nakonec jsme se nedohodli a nechali si nas stary

Minnie, 10. 11. 2016, 12.29

Je krásnej váhu jsem u kočárku nikdy neřešila měli jsme jiné požadavky . Vlastně ani dodnes nevím kolik vážil nás minulý na první dceru ani kolik váží ten co máme teď

misina01, 3. 10. 2016, 6.25

Holky, máte někdo prosím nápad na klasický kočárek s pevnými čtyřmi koly? nechci ta otočná plastová kola a všude na prodejnách je mají a málokterý má klasickou konstrukci líbí se mi tako sunline premium, junama sport nebo adamex barletta, má někdo zkušenosti? Díky

Petra Önder (petrao)

petrao, 3. 10. 2016, 8.45

Podívejte se na depemo lepus ..mám ho a je super

Pavla H., 3. 10. 2016, 14.00

Bohužel,sama ještě kočár nemám Asi hlubokou korbu odjezdím se starým a pak koupím až sporťák

Minnie, 10. 11. 2016, 12.29

My máme Wendy Maxi

Petra Önder (petrao)

petrao, 24. 8. 2016, 11.39

Je moc hezký šla bych do něj

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů