Slepování dětských knih

zobrazeno 430×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 18. 8. 2017 22.54

Maminky, v jakém stavu jsou dětské knížky, které vaše děti čtou? My máme velkou spoustu knih! Není snad ale ani jediná, která by nebyla nějakým způsobem zalepovaná (ty nejčtenější už jsou pomalu v "salátovém" vydání) a mě to trhá srdce.. :( Kdy konečně začnou děti pociťovat úctu ke knihám a všeobecně k ostatním věcem? (Máme dva kluky a těm to nejspíš bude trvat ještě trochu déle, než holčičkám..?)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 1. 9. 2017, 22.53

my takisto, uz ma tu caka cela skatula knih na opravenie ale ked ich xces ku kniham viest, musis odmalicka, a teda sa tomu asi nevyhnes a musis priniest obete, inak sa nenaucia sami si knihu zobrat a citat kedy xcu oni

Jarka mmm, 24. 8. 2017, 22.19

Snažím se ničení bránit, ale občas se tomu nevyhneme. Zatím k nim dcerka moc úctu nemá, snad se to změní...

vendy.z, 23. 8. 2017, 20.38

Většina knih drží, některé starší jsem opravovala...

Gabill, 22. 8. 2017, 19.05

Tiez to casto lepim. Ale zalezi od knizky. Mam napriklad jednu, co vsetci traja velmi radi citali a ta je este stale bez ujmy a podotykam, ze ma tenke strany a citali ju mozno od jeden a pol roka. Niektore (najma tie co maju vytahovacie casti) su uz v dezolatnom stave, ale vzdycky polepim a citame dalej.

jancaan, 22. 8. 2017, 13.28

Většinu knížek máme zatím v dobrém stavu. U nás spíš stále spravuji a slepuji hračky. Je zvláštní, že se po mě a mém bratrovi dochovaly krásné hračky, ale třeba syn stále něco rozebírá a ničí..

Mygara

Mygara, 21. 8. 2017, 11.57

když byly děti malé, tak to bylo podobné .-), teď už se naučily mít knihy rády

Žofinka

Žofinka, 21. 8. 2017, 7.57

u nás zatím ne, ale je to tím, že je ještě malá a většina knížek je umělohmotných

dadinkamaminka, 20. 8. 2017, 16.19

Každá věc se jednou opotřebuje Zatím máme knížky v dobrém stavu..většina z nich jsou nové

annahb, 20. 8. 2017, 15.58

my máme knihy celkem v pořádku-občas se jen nejde nějaká čmáranice jinak nic

klarike1

klarike1, 20. 8. 2017, 6.45

Některá leporela už to taky odnáší. Vedu dceru k tomu, ať se ke knihám chová šetrně, ale na druhou stranu jsem raději, když nějakou slepím, než kdyby ležely nedotknuté v knihovničce.

Kamila Pecharová, 20. 8. 2017, 20.13

To máte pravdu.. Taky mám radost, že knížky děti zajímají!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů