Jaké jsou vaše nejmilejší knihy?

sledováno 1× zobrazeno 970×

Vložil(a): LucieS, 29. 1. 2018 20.51

Jsem velký knihomol, tak mě zajímá... Jaké jsou vaše nejmilejší knihy nebo prostě knihy, které vás zasáhly či nějak změnily život? A jaká kniha naopak pro vás byla ztrátou času? Za sebe mohu říct, že totální ztráta času u mě bylo 50 odstínů šedi. Já to prostě nedala. Asi prvních sto stránek, kdy jsem jen nevěřícně četla dál a pak už jsem to nedala, jak to bylo stupidní :-D Naopak kniha, která mě zasáhla (když pominu vysokoškolská skripta), tak je Bůh v troskách od Kate Atkinson. Strašně silný příběh, jehož konec pro mě byla doslova rána do tváře.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Witchie, 19. 8. 2019, 15.02

Liane Moriarty, Jojo Moyesová, Mary Higgins Clark...

zuzkagodarova, 23. 2. 2018, 9.17

ja milujem detektivky, hlavne nasho Dominika Dána čítam, a veľmi dobra pre mna bola kniha Ploštice od Ben H. Winters

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 22. 2. 2018, 21.21

Já mám nejradši klasiku. Moc nevyhledávám nové tituly, nejradši mám Karla Čapka. Ze zahraničních Roalda Dahla a vím, že knihou, která mě asi nejvíc v životě ovlivnila byl Svět podle Garpa od Johna Irvinga. A rekord jsem měla s J.R.R Tolkienem, když ještě neexistoval film to jsem přečetla jedním dechem. To už je, ale let Mám rozečteného mého oblíbence Čapka, ale přes pohádky a říkadla se nějak nemůžu dostat do cíle

Janako

Janako, 3. 2. 2018, 15.43

Tak jsem prave docetla knizku Jeden z nas lze a muzu jen doporucit.

Žofinka

Žofinka, 1. 2. 2018, 20.15

já také nejsem knihomol, raději jdu ven, ale asi skočím do knihovny, jak jsem se inspirovala

jitkamety

jitkamety, 31. 1. 2018, 13.19

Já knihomolka nejsem nějak na to nemám čas

KvětinkaBegý, 30. 1. 2018, 22.12

Já strašně ráda fantasy, takže třeba teď mě zasáhla smrt Le Guinové... znovu čtu všechny její knihy.

Furciferka

Furciferka, 30. 1. 2018, 22.02

Mimochodem, používáte některá Goodreads? Je to sociální síť (a mobilní aplikace) určená pro milovníky knih. Umožní vám řadit si do virtuálních poliček knihy, které jste četli (a hodnotit je) nebo číst v budoucnu chcete. A hlavně vidíte i knížky, které čtou vaši přátelé, díky čemuž můžete získat super tipy na další četbu.

KvětinkaBegý, 30. 1. 2018, 22.27

Používám, moc fajn appka. A přihodím taky dotaz: čtete někdo fanfikce?

Furciferka

Furciferka, 30. 1. 2018, 22.29

Četla jsem Carry on, což bych za fanfiction asi označila

nellys, 30. 1. 2018, 22.45

Tak to neznám, musím kouknout co to je

Furciferka

Furciferka, 30. 1. 2018, 21.30

Jééé, to je konečně pěkné téma diskuze Mám velkou slabost pro Neila Gaimana. Ať už to jsou jeho knížky pro děti, komiksový Sandman nebo fantasy knihy pro dospělé. Ale jinak je to hrozně těžké napsat, jaké knihy má člověk rád. To by byl hodně dlouhý seznam.

benca, 30. 1. 2018, 19.55

Evitovky a projekt stastia

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů