Harry Potter

zobrazeno 1061×

Vložil(a): Lenča Pešková, 11. 12. 2016 19.50

Tak kdopak je tady vášnivý fanoušek Harryho?😃 Já se musím přiznat že já Teda jo😃 film jsem viděla hodněkrát a knížku četla ještě vícekrát😃

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 6. 3. 2023, 21.38

Já se teda musím přiznat, že knížky jsem bohužel nečetla, ale filmy jsem viděla všechny. I ten nejnovější, co vyšel myslím minulý rok. Jaký díl z filmové série máte nejraději? Já jsem na všechny koukala nedávno a přijde mi, že největší kouzlo má stejně tento - https://filmozrouti.cz/film/437-harry-potter-a-kamen-mudrcu/ kdy jsou ještě všichni herci mladí.

TomášRoman, 23. 7. 2021, 16.33

Já s manželkou koukáme na sérii Harry Potter snad každý rok, ale minulý rok, až po tom, co jsme to celé dokoukali jsme zjistili, že jsme se koukali ve špatném pořadí. Doporučuji si první zjistit pořadí a potom se dívat . Ať neuděláte chybu jako my. Správné pořádí je uvedeno třeba zde https://napovime.cz/navod/jak-sledovat-serii-harry-potter/. Přeji pěkný den

Furciferka

Furciferka, 30. 12. 2017, 22.40

Harryho Pottera jsem zacala cist uz v dobe, kdy vychazely prvni dily. Cekani na kazdy novy dil bylo nervy drasajici V ceskem prekladu, ktery je teda fantasticky, jsem cetla jen nektere, mam radsi original. Na filmy rada kouknu, ale na knizky nemaji.

jitkamety

jitkamety, 26. 7. 2017, 12.25

kdyz jsem byla teenagerka tak jsem se na nej divala porad dokola ale uz mne omrzel

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 8.00

knížky se mi líbily, film je horší

Čertice, 13. 12. 2016, 14.33

Mě se líbila i ta pohádka co jde teď v kinech ona opravdu výborně píše a to, co dnes umí na natočit je neuvěřitelné

rodinka

rodinka, 12. 12. 2016, 19.29

Filmy jsem videla,na par dilu jsme byly i v kine ale knizky jsou lepsi,mame vsechny dily a ten posledni ma manzel zatim rozecteny

vivianr, 12. 12. 2016, 16.38

Filmy se mi moc líbí, až na ty poslední. Nejraději mám ty, kde jsou ještě malé děti.

veru.veru, 12. 12. 2016, 15.56

Mám ho také moc ráda, ale moje dcera, to je teprve fanynka

nellys, 12. 12. 2016, 11.36

Já se teda taky přiznávám všechny knížky jsem četla asi "milionkrát" a filmy viděla taky mockrát,máme je i na dvd,teď to chytlo syny,tak jsme koukali spolu i ten 8 díl už mám přečtený

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů