jak se dostat do kondice?

zobrazeno 139×

Vložil(a): lenasulc, 25. 8. 2016 20.29

mamky po porodu jak hubnete? nebo spis jak se dostat opet do kondice. po 5 mesicich lezeni, a dvou mesicu neustaleho setreni se jsem ted jak troska :) lina, valibuk :) no hruza :D potrebuju zase zacit ale jak... bricho mam jak kdyz jsem ve 4 mesici a zadna hitparada :D nechci diety... spis nejake cvico, zdravy zivotni styl... neco obdobneho, ne se rvat cimsi co by mi pomohlo docasne zhubnout :) dekuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.26

já jsem na tom byla podobně, ale v roce věku dítěte už to bylo v pohodě a pomohl k tomu jen přirozený pohyb a asi kojení

Minnie, 30. 11. 2016, 12.34

Po prvním porodu jsem kila nechala na porodním sále a do 3 měsíců zmizelo i bříško. Po druhém porodu jsem taky neměla kila navím, ale bříško už zůstalo. Po půl roce mě to naštvalo a začala jsem cvičit. Jenom doma, ale pravidelně. Sedy lehy, prkno, kliky atd. Psala jsem si plán, každý den si přidávala. Výsledky byly vidět zhruba za 2 měsíce a bylo to lepší a lepší, teď už nikdo nevěří že jsem odnosila a porodila dvě děti . Doufám že po případném třetím porodu to zase pújde takto.

Čertice, 21. 10. 2016, 7.57

Já jsem 4 měsíce po porodu a mám pořád 10kg nahoře. u žádného z dětí jsem nic neshodila dokud jsem kojila, tak to nečekám ani teď. Chodím na jogu a na core(to je cvičení po porodu na bříško)a i když nehubnu, tak se alespoň zpevním a protáhnu :Da baví mě to

Sooňaa, 18. 10. 2016, 21.01

Ja pravidelne cvicila kazdy den.chvilku doma,soubor.jednoduchych cviku.. ale jakmile zacaala mala lezt,tak za ni porad beham a kila mizi sama

patricia077, 16. 10. 2016, 16.21

Já zhubla hned po porodu, ale bříško mi zůstalo, mám od začátku těhotenství kýlu a taky rozestup, sice cvičím, ale na tu kýlu se moc nedá a s operací musím počkat, až nebudu kojit a tahat děti..

Tamama, 12. 10. 2016, 10.37

zacit vyrazet ven s kocarkem, zacit chodit na jogu treba ? zacit zdrave jist - mensi porce vickrat denne..a uzivat si zivot

Lusesita25, 11. 10. 2016, 6.49

No jsem na to sama zvedav. Jsem tez chvili po porodu a stake vypadam jak kdybych cekala jeate jedno. Jen se nejak nemuzu dokopat k tomu neco delat.

Nikoll, 1. 9. 2016, 11.44

Malá je moje posilovna lítám kolem ní a jinak necvičím a jsem z velikosti 38 na velikosti 34 ani nevím jak

Jana V., 28. 8. 2016, 20.07

u mě funguje běh ... vyčistím si hlavu a výborně formuje celou postavu ...

vivianr, 27. 8. 2016, 10.52

Po prvním jsem hodně shodila díky zumbě. Teď to nějak nejde. Sotva jsem se rozhodla, že bych si i nějaký čas na cvičení najdu, tak si chlap zlomil nohu a dva měsíce mám po trdlování doma.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight