Hubnutí po porodu

zobrazeno 363×

Vložil(a): esterka228, 23. 10. 2023 16.13

Ahoj, tak už pro mě nastal ten čas, kdy je nutný shodit ty nabrany kila dolů. Máte nějaký tipy jak a kde začít? Jsem v tom úplný nováček. Nikdy jsem váhu řešit nemusela, ale vzhledem k tomu, z jsem se před měsícem snažila udělat nejaky režim a jist zdravé, nevidím výsledky, tak mě to frustruje.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 29. 4. 2024, 5.57

Určitě zkuste Ketofit, s ním mam dobrou zkušenost. Když jsem přestala kojit, tak jsem ho jedla. A bylo to asi to nejlepší rozhodnutí. Najednou jsem byla spokojená, dokonce jsem měla víc energie, takže s malým prckem paráda

Soniiiciii, 23. 4. 2024, 20.34

Cvičení super, ale pokud jsi měla nějakou delší proluku, připrav se na to, že to půjde těžko. Já jsem se s tímto problémem setkala Vše mě bolelo. Takže Já jsem napřed shodila nějaké to kilo a pak jsem se pustila do zpevňování. A je to super Mnohel lépe se mi hýbe Já jsem držela dietu https://mixslim.cz/ a ta je skvělá, Opravdu se mi osvědčila

Jajka, 28. 1. 2024, 21.52

Mně se taky podařilo zhubnout s Ketodiet, poradila mi ja kamarádka a šlo to fakt snadno, vůbec jsem nečekala, že to půjde tak rychle. Teď si podle nich připravuju jídla a začala jsem pravidelně chodit delší trasy a konečně jsem na mojí ideální váze

Jitulenka, 8. 12. 2023, 17.56

Cvičím s lektory z Cvičky onlajn z domova a to mi velmi vyhovuje. Zacvičím si tak kdy chci a díky velkému množství lekcí, které nabízejí, si mohu vybrat i to na co se ten den cítím. Můžu cvičit celou dobu nebo jen půl hodinky, nemusím řešit oblečení, dojíždění a ostatní lidi. Lektoři umí skvěle nabudit.

Srncovamila, 11. 12. 2023, 17.09

A to se dá někde přihlásit? Taky už nějakou dobu uvažuji že bych cvičila doma podle videi, ale vůbec nevím s čím a u koho začít.

Jitulenka, 18. 12. 2023, 9.28

Určitě, tady na stránce https://cvickyonlajn.cz/. Založily to dvě kamarádky a mají tam opravdu spoustu lekcí jako je zumba, piloxing, různé druhy posilování nebo jógu, pilates a další.. Můžeš to vyzkoušet na 8 dní, tak jsme začínala já. Podle mě si tam vybere každý. Osobně jsem z toho nadšená a cvičení mě začalo bavit.

MartaZa, 15. 11. 2023, 12.57

Asi bych nešla hned do nějaké diety, ať vás to zbytečně nestresuje. Zkuste si to jídlo jenom hlídat a omezit nebo vynechat sladké a bílé pečivo. A zařaďte více procházek. Pokud jste to nemusela nikdy dříve řešit, tak to určitě postupně půjde dolů. Ale říká se, že strava je 70%.

Lejla76, 14. 11. 2023, 18.42

Hezký večer, mám tu někoho z Brna? Chceme začít s mojí ségrou cvičit, ale rádi bychom s trenerem nebo někoho kdo by nám říkal co a jak v posilovně delat. Děkuji

sarkanova3333, 25. 11. 2023, 18.42

Ahoj já jsem z Brna. Chodite už nekam? Můžu doporučit www.zone4you.cz , chodim už víc jak 2 roky. Mám to tam rada.

kajarosicka, 25. 1. 2024, 17.07

Zonko, to je už taková klasika mezi posilovnama. Jako u jediné jsem tady zůstala. Čisto, příjemný personál, nikdy jsem neměla problém se stroji.

Haňule1, 26. 10. 2023, 22.20

Já jsem právě chtěla zkusit nízkosacharidovodou dietu ale netroufala jsem si sama hned ze začátku připravovat jídla tak jsem začala s KetoDiet a zatím teda super. Naprosto ideální je, že jídla už jsou připravená takže s tím neztrácím čas a kila jdou opravdu dolů, konečně...

KlarikaD, 26. 10. 2023, 14.32

Kamarádka dobře zhubla s krabičkovou dietou, mě stačily procházky s kočárkem a kmitání kolem prcka

Esteer, 25. 10. 2023, 17.32

Tak já začala hubnout hned, protože jsem se neměla ani čas najít:-)) Jinak bych asi doporučila hodně ovoce a zeleniny. A samozřejmě dlouhé procházky s kočárkem.

PetraKolmanova, 25. 10. 2023, 11.25

Mně pomohla jediné ketodieta. Už jsem vzdala všechno, ale zkusila jsem ketofit a světe div se o 11 kg lehčí. Myslím, že potřebuju nastaveny rád a nepřipravovat složité jídlo. V tom mi keto vyhovuje.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů