Zábava na hřišti ....

zobrazeno 801×

Vložil(a): Zdeňka S., 9. 10. 2018 14.50

Byli jsme s dětma na hřišti, krásné nové hřiště,... Byla tam parta parta dětí věk cca 9-13 let. Každé z nich sedělo na nějaké houpačce nebo průlezce, nejen že nebyli ani ochotní se z nich zvednout a pustit mladší , ale navíc každý seděl zvlášť se svým chytrým telefonem a za celou dobu na sebe promluvili pouze něco ohledně poslání fotky či aplikace.... Opravdu krásně strávené odpoledne s kamarády. Bohužel dnešní doba je taková. My jsme v jejich věku nevěděli co vymyslet, hráli jsme různé hry , běhali , hráli fotbal , lezli po stromech, zvonili na zvonky a podobně... Byl to až smutný pohled , jak se dnes děti neumí zabavit jinak než mobilem ... Cca po hodině se všichni zvedli a řekli tak jdem, a s mobilem před obličejem odešli..... Zapřísáhla jsem se , že svým dětem nekoupím mobil až do té doby , kdy to bude opravdu potřeba...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 15.04

je to bohužel tak... syn 6let taky už škemrá o telefon, ale má smůlu....

WeruskaSK

WeruskaSK, 15. 10. 2018, 22.34

nuz je to tak...

Mygara

Mygara, 15. 10. 2018, 19.55

Já se ničemu nedivím že to tak vypadá naše děti ještě běhaly v klidu venku sami Dnes je samotné dítě venku málem rarita myslím děti okolo sedmi let

Teryk92, 14. 10. 2018, 11.19

Musím upřímně říct, že ty děti, který vyrůstají v dnešní době, opravdu lituji. Nejhorší je, když nebude mít super nadupaný telefon, hezký hadry a facebook tak se mu ostatní budou smát a nezapadne Přála bych jim dětství jako jsme měli my.

louskacek2, 10. 10. 2018, 22.18

Tomuhle nezabranis . Ano je to smutné o tom žádná

Fuga

Fuga, 10. 10. 2018, 16.32

A od koho to asi okoukali od dospělých taky na telefonu trávíme všichni dost času

Adelinka, 10. 10. 2018, 16.29

Já jsem stejného názoru, také jsem si toho už všimla. Jednou jsem seděli s manželem a dcerou na kávě na náměstí a u stolku za námi seděli tři puberťáci, dvě holky a jeden kluk. Holky koukaly do telefonu a klukovi nezbývalo nic jiného než koukat taky, ale evidentně o to neměl až tak zájem, bylo mi ho až líto. Jde si pokecat na kafe a nakonec se kouká jen do telefonu

NiFee

NiFee, 10. 10. 2018, 11.20

Podla mna ak tvoje deti chceli ist na hupacku mala si sa spýtat ci by ju pustili... to, že sa hrali na telefone neznamena , že nevedia nic ine robit...proste doba je taka mame pc mobilne telefony a nie iba rolu ja som za telefony ale nie bez obmedzení...treba dodrziavat nejake pravidla a nie byt iba na mobile a pocítaci . Ja by som sa nepohorsovala , že iné deti su na mobile ...Nie so s nimi celý den tak neviem a popravde je mi to fuk

Zdeňka S., 10. 10. 2018, 13.43

Naše děti se zabavili jinak , třeba na skluzavce nebo na kolotoči, o to mi nešlo, spíš mi bylo líto jich jak tráví krásný slunečný den venku ...

Žofinka

Žofinka, 10. 10. 2018, 10.46

Pozitivní na tom bylo že hřišti alespoň neničili, ale to je tak vše

Mildret, 10. 10. 2018, 9.23

Je to všude stejné.. dečka už se neumí normálně bavit. Mám radost když na našem hřišti za barákem děcka hrají aspoň občas basket.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů