Únikovka či něco podobného

zobrazeno 226×

Vložil(a): Jaja88, 14. 9. 2023 10.45

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat zda máze vyzkoušeno v Praze nějakou únikovku nebo něco podobného? Chceme udělat dětem nevšední narozeniny s kamarádkami, ale nechceme nic kde by se vyděsily a podobně. Máte s něčím takovým zkušenosti a je to pro děti ok? Díky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Madla1, 27. 12. 2023, 15.22

Únikovka nevím, ale kde se nám líbilo je Galaxie barev. Mají tam fakt zajímavý interaktivní expozice, děcka si to moc užili navíc jsme teď v soutěži o Ferarri

Kristynka88, 29. 1. 2024, 23.04

Tam jsme teď taky byli a moc jsme si to užili. Kluci z toho byli úplně paf, hlavně z té robotické show

Vejnarka, 19. 9. 2023, 13.45

Ahojky, tak pokud mají Vaše děti rádi trochu adrenalinu, tak doporučím tuhle hru https://futurento.cz/oslavy/. Strašidelné to není, je to teda od 12cti let. Nevím jak staré máte děti. Jedná se o takovou hru je to až na tři hoďky a případně i tam jde rovnou udělat oslava s občerstvením, nebo si můžete objednat třeba pizzu a tak. Naše děcka to teda milují.

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.18

Moc děkuji, tak o tomto jsem ještě neslyšela. Dívala jsem se na stránky a vypadá to docela dost zajímavě a na fotkách jsou i holčičky, takže to mě taky potěšilo. Pošlu to kamarádkám co na to říkají oni a případně to tam domluvíme, nechtěla jsem právě nic děsivého, ale něco na přemýšlení a aktivitu i tělesnou a tohle vypadá že to splňuje.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů