Kreativní zábava pro děti

zobrazeno 66×

Vložil(a): Jajka, 21. 5. 2020 18.04

Chtěla bych dcerku začít trošku vést ke kreativitě, tak sbírám nápady co bych s ní mohla doma vytvářet aby jí to bavilo. Budu ráda když budete sdílet nápady, co s dětma doma tvoříte, co je bavilo, kde sháníte materiál apod. :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Madla1, 25. 5. 2020, 21.04

Skvělá inspirace se dá nasbírat taky tady https://eshop.thinkcreative.cz/ objevila jsem tam spoustu věcí, které by mě jinak ani nenapadly

Jajka, 23. 5. 2020, 20.27

Bude jí 8 let. Prstovými barvami jsme si prošli, taky modelína, lepení, stříhání, malování vším možným....dcerka je na tyhle věci hodně šikovná, tak bych chtěla mít co nejvíc nápadů v zásobě, protože v tomhle trošku zaostávám každopádně zatím díky za reakce, kouknu i na tu kreativní dílnu.

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 5. 2020, 19.53

Tady je toho v dilne dost, u nas ted malujou deti kaminky a pak roznasi po ulucich. Napady jsou i detskych casopisech, kluk ma rad treba dracka

Minnie, 23. 5. 2020, 17.25

Záleží na věku... S nejmenšími jsem začínala s prstovými barvami, vodovky, štětec, voskovky, pastelky... a hlavně zásoba papírů. Později začali různě malovat, skládat, stříhat. Vyráběli herbář... Teď máme období třpytek

Zdeňka S., 22. 5. 2020, 18.30

Jj v kreativní dílně je toho spoustu, vybere si určitě každý

Nikoll, 22. 5. 2020, 14.25

Teď hodně frčí kamínky, tak jsme také začly malovat. My kutíme něco pořád, malujeme, vystřihujeme, navlékáme, šijeme

V007A, 22. 5. 2020, 6.34

Tady je nápadů spousta, stačí projít stránky.

Adrianita, 21. 5. 2020, 21.38

Stačí prohledat Kreativní dílnu nebo sekci KORONTÉNA v diskusích, tam se to kreativními výzvami poslední dobou jen hemžilo..

Eliška Kozlova, 21. 5. 2020, 21.02

Ja jsem tu do kreativní dílny, vkladala jen osvědčené náměty na činnost. Určitě top jsou různé tiskani ať už z brambory, nebo ruce, nohy (prstove barvy), malování na velké formáty, stříhání a lepení odstrizku. Jen nezapomenout ze důležitý je hlavně proces a ne výsledek

Teryk92, 21. 5. 2020, 20.55

Kolik jí je?

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací