Jeden pro zasmání ;-)

zobrazeno 1780×

Vložil(a): Furciferka, 4. 1. 2018 16.10

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Natočí mu perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích... Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru. Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech... Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Nato se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu říká: "Tak zase budete volit Zemana?"

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esternovakova1970, 16. 9. 2021, 12.19

Tak to jsem se ale nasmála, Moc děkuji za zpříjemnění dopoledne. Zase mi ta práce půjde lépe od ruky. A nemáš tam náhodou nějaký vtip na robotická ramena https://www.aubo.cz/podpora/slovnik-pojmu/roboticka-ramena/? já jsem takový ten technický vtip a proto se více zajímám o vtipy v mém oboru. Každopádně ti děkuji za originální příspěvek, zlepšila si mi o poznání den.

Cherrynka, 6. 1. 2018, 9.41

:D dobrý

vendy.z, 5. 1. 2018, 23.02

Kéž by...

Kamila Pecharová, 5. 1. 2018, 23.13

?

Kamila Pecharová, 5. 1. 2018, 21.25

Mě se líbil příspěvek na FB: "Prosba, můžete mi zaslat, Váš volební lístek č.7 tapetuji kadibudku, adresa :... "

Cherrynka, 6. 1. 2018, 9.42

ten mi říkal děda

snany, 5. 1. 2018, 14.57

Kdybych VĚDĚLA, že můj upřímný komentář rozvířil takovou debatu, napsala bych jen smajlík a dál to neřešila a nepitvala Z mé strany to uzavírám, každý má svůj názor, což je dobře, já jsem ochránce "utiskovaných" a některé formulace se mě docela DOTÝKAJÍ a mám potřebu se ozvat. Mír všem stranám a budu nám všem držet palce ať vyhraje ten nejlepší možný prezidentský kandidát.

vendy.z, 5. 1. 2018, 23.03

každý volí podle svého srdce

Cherrynka, 6. 1. 2018, 9.42

Tak tak já se přiznám... hned bych brala Babiše

rodinka

rodinka, 5. 1. 2018, 13.48

tak ten je dobrej

jkubeso, 5. 1. 2018, 13.02

NiFee

NiFee, 5. 1. 2018, 12.14

:D

Alexandra, 5. 1. 2018, 11.44

Ty jo, děláme inventuru a teď jsme se teda fakt pobavily!! Díky! Každý má právo na svou volbu. A já za sebe říkám, že neznám nikoho mě blízkého, kdo by volil našeho stávajícího prezidenta. Já osobně se stydím za to, jak se chová, vyjadřuje, osočuje, ke komu se přiklání a je vulgární. Neshoduju se s ním ani názorově a VĚŘÍM, že tam místo něj půjde někdo jiný. Vím, že se mě na to nikdo neptá, ale kdyby to tu někoho zajímalo, tak tam hodím Drahoše, chytrého a zkušeného člověka, který má hodně za sebou (funkce předsedy Akademie věd je hodně zodpovědná role a bezpochyby v ní obstál), je nestranný a pokud bude zvolen, bude reprezentovat naší republiku konečně tak, jak už bychom si zasloužili. Myslím, že nejhorší je, kritizovat Zemana a nejít k volbám, protože tím mu ten hlas dáte. Takže pokud vás Zeman štve, jděte k volbám a vhoďte tam kohokoliv jiného, kdo vám je aspoň něčím sypatický. Tak a jde se zase inventůrovat. Díky za fór

Janako

Janako, 5. 1. 2018, 14.05

Ja mam pocit, ze taky nevim o nikom, kdo by ho volil, presto ma podle pruzkumu kolem 40%. tak je to jenom cislo, zatim to nic neznamena a vse jeste muze byt jinak.

Furciferka

Furciferka, 5. 1. 2018, 14.44

Pokud Zeman neziska v prvnim kole pres 50 %, tak pevne verim, ze zrovna Drahos ma velkou sanci ho v tom druhem kole porazit. Tak snad prijde k volbam dost lidi.

Janako

Janako, 5. 1. 2018, 18.41

Ja jsem prave zvedava na to prvni kolo...

Kamila Pecharová, 5. 1. 2018, 21.09

Já vždycky věděla, že jsi prostě super žena! mám úplně stejný názor! Děkuji za Tvé přispění do diskuze!

vendy.z, 5. 1. 2018, 23.04

ano, hlavně jít k volbám a ne si pak stěžovat Drahoše asi volit nebudu, ale nejsem prostě stratég, volím dle svého srdce a svého svědomí...

Minnie, 5. 1. 2018, 10.59

Nevim no.... vím o spoustě lidí co ho volit bude a neřekla bych že maj nízký IQ. Takové škatulkování nemusím.

Furciferka

Furciferka, 5. 1. 2018, 11.16

Proboha, vzdyt je to jen VTIP. To si berete vsechny vtipy takhle osobne? Co vtipy o zenach, blondynkach, atd.? Neni to skatulkovani, i kdyz statistiky hovori jasne - Zemana voli spise lide s nizsim vzdelanim (ano, ja vim, ne vzdy nizsi vzdelani = nizke IQ). Je to vtip, takze je treba ho brat s urcitou nadsazkou.

Minnie, 5. 1. 2018, 11.41

Osobně si ho brát nemusím, neřekla jsem že ho volím já ale vím i o vysokoškolácích. Je to jen vtip, ale to neznamená že se mi musí líbit. Jo a o blondýnách vtipy ráda nemám, v pubertě jsem kvůli blbcům co měli narážky obarvila krásné přírodní blond vlasy na úplně černou. Naši to tehdá dlouho rozdýchávali

Janako

Janako, 5. 1. 2018, 14.09

Ne kazdy vysokoskolak je zrovna inteligent 😀, kdyz to tak vidim, rekla bych, ze tam dnes berou snad kazdeho, kdo se prihlasi ( lisi se to podle skoly a oboru, ale kazdy, kdo chce na vs, tam chodi).

Janako

Janako, 5. 1. 2018, 14.10

Taky nechapu, ze to vsichni tak resi. Vtipu se ma clovek zasmat a jde se dal 😊

Furciferka

Furciferka, 5. 1. 2018, 11.19

Vtipy zjednodusuji a vyuzivaji urcitych stereotypu. To IQ 50 u Zemanova volice je samozrejme hyperbola

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů