Hračky na Vánoce

zobrazeno 523×

Vložil(a): IvčaSemi, 16. 10. 2022 23.18

Co budete kupovat na Vánoce dětem? Mám dcerku 3 roky a syna 5 s tím, že mají už tak dost hraček a absolutně netuším, co jim letos pod stromeček koupit, tak budu ráda za nějaké tipy :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sofinaa, 24. 11. 2023, 16.16

Já jsem koupila dceři houpací kočku/psa. Je to takové houpátko jako byl například kohout. https://www.retros.cz/houpaci-kockopes/ je to kvalitní dřevo a takové věci já mám ráda.

Jana Novotná, 13. 11. 2023, 2.28

Naše děti už mají dost hraček, ale i tak se těší, že pod stromečkem budou nějaké nové. I když si na své hračky dávají pozor, občas se nějaká rozbije. Naštěstí jsme s manželem nedávno pořídili 3D tiskárnu, díky které jsme už opravili několik hraček. Manžel ještě našel internetové stránky https://eshop.sharplayers.cz/adhezivni-pripravky, kde koupil kvalitní adhezivní přípravky pro 3D tisk, se kterými se tiskne mnohem lépe.

zinka, 10. 11. 2023, 17.15

Já moc ráda nakupuji dřevěné hračky. Jako malá jsem měla houpacího kohouta, ale bohužel se po mě nedochoval. Hledala jsem ho pro dceru a našla jsem jeden obchod, který takové hračky vyrábí.

Misacek, 26. 10. 2022, 19.53

Ahoj, máte třeba nějaký oblíbený shop, kam e rády vracíte, protože víte, že tam vždy vybere?

Minnie, 20. 10. 2022, 11.35

Syn dřevěné koleje kde se dají různě kombinovat a doplňovat, pak autodráha, různá autíčka... Dcery panenky, tvořivé sady... Modelíny... Sešity s nálepkama a úkoly, společenské hry, vloni dostali každej boby na sníh s volantem, letos chtějí dcery penny board, syn kolo... atd...

patricia077

patricia077, 17. 10. 2022, 19.19

Taky jsme kupovali lego a teď se ho už snažím zbavit se na to jen práší 😅

Eliška Kozlova, 17. 10. 2022, 13.58

Já to většinou řešila právě buď legem, nebo dřevěnou vláčkodráhou, kuchyňkou a pak se dokupuje, rozšiřuje, vyměňuje... Starší děti už teď chtějí jen Lego ... Každý rok musí být kniha, desková hra nebo puzzle...

Katka

Katka, 17. 10. 2022, 8.02

V tomto věku jsme kupovali Lego.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů