Záněty

zobrazeno 3421×

Vložil(a): Cherrynka, 6. 1. 2017 9.43

Ahoj :) měla jste některá nějaký "zánět" či něco podobného, nějaký problém v šestinedělí, co se týče "spodku"? Já mám něco nepříjemného, je mi trapné to psát. Tak jestli jsou nějaké problémy normální nebo se jedná jen o klasickou menstruaci? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 29. 7. 2020, 13.26

Ahoj, také bych se přikláněla k tomu, vyzkoušet wobenzym. Je to fakt úžasný lék. Já jsem také hodně trpěla na záněty a doktor už nevěděl,co se mnou, tak jsem pročetla hodně článků a diskuzí a narazila jsem právě na wobenzym, o kterém jsem našla pak pěkný článek na https://www.testino.cz/wobenzym a na zkoušku jsem si objednala jen malé balení a funguje u mě zázračně.

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 6.04

nic není nemožné, raději kontaktujte lékaře

DoctieSky, 24. 10. 2017, 12.43

Celkově je dobré jako prevence hodně pít, vhodně se stravovat apod. Jelikož trpím na exemy přidala jsem k tomu ještě herbalon, což je přípravek vhodný pro citvlivou kůži a zatím to zvládám bez problémů.

SamynkaLoska, 24. 10. 2017, 10.36

Čaje jsou super, ale souhlasím s tím, že například rozjetý zánět už ti prostě nezastaví, ale třeba jako prevenci bych je užívala.

DidiBandora, 21. 10. 2017, 21.32

Zkoušely jste pravidelně pít nějaké čaje z bylinek, které jsou označovány jako protizánětlivé?

KarličkaKulička, 23. 10. 2017, 16.36

Ahoj, myslím, že jako doplňková léčby to není od věci, ale určitě se nespoléhej jen na čaje.

benca, 20. 7. 2017, 22.54

ja som mavala ecoli, krv moci a partnerov nestriedam, ani manzel nie , potom zistili drazdivy mechur, teraz uro v poriadku , drazdivy mechur stale a uz som zufala chodim 6 krat za hodinu tak pocitajte kolkrat je to za den, lekar mi dal tabletky na drazdivy ale to len malicko utlmilo, idem teraz na gyndu ci bude dobry vyter, som uz zufala, radsej si dam ten drazdivy operovat, nebavi ma stale hladat vecko

Cherrynka, 21. 7. 2017, 20.51

Někdo je na to náchylný hodně. Já tedy rozhodně a je to otravný a zánět není žádná sláva, bolí jako čert

Marťan, 29. 5. 2017, 18.53

Mě strašně pomohl wobenzym, který už tady zmiňovala Gábi. Brala jsem ho tři měsíce a dalo mě to tak nějak celkově dohromady. Kamarádka mi taky dneska říkala o nějakých zaváděcích probiotikách, které jsou ale snad ojedinělé v tom, že v sobě mají přímo tu vaginální kulturu... snad gynimun se jmenujou.

Cherrynka, 29. 5. 2017, 21.34

Ten je na mě moc drahý už jsem o něm uvažovala

vilina, 28. 5. 2017, 20.02

Hned jsem si ho na jejich stránkách objednala. Doufám,že zabere.

Cherrynka, 28. 5. 2017, 20.26

No snad jo mě by asi nepomohl

zinka, 27. 5. 2017, 19.18

Dá se sehnat v kamenné lékarně, já jsem ho koupila na www.salutempharma.cz.

Cherrynka, 27. 5. 2017, 20.36

Jenže já mám bakteriální vaginózu.... braka jsem macmiror léky i čípky, léky i přítel tehdy a stejně po MS to mám zase... tak mi je doktorka předepsala,, abych si jeden čípek dala vždy po MS a mám klid

vandica, 26. 5. 2017, 21.15

Já mám s Enzymaxem V jen ty nejlepší zkušenosti, konečně jsem se zbavila nepříjemné vaginální mykózy, která se docela často vracela. Jsou to dva měsíce co jsem ho doužívala a jsem v pořádku.

Cherrynka, 26. 5. 2017, 22.03

Já to mám vždy po MS, takže otrava

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů