Hrady a zámky

zobrazeno 1088×

Vložil(a): Leňulka, 6. 7. 2017 21.59

Maminky v kolika letech jste poprvé vzali dítko na prohlídku hradu nebo zámku? A zajímalo je to? My jsme si vyrazili na hrad docela jsem se toho obávala, dcera má skoro konec 17m, ale překvapila nás, všechno se zájmem okukovala, poslouchala i průvodkyni, šermíře sledovala a byla hrozně spokojená. Tak doufám, že v tomhle bude po nás, oba s manželem milujeme hrady a zámky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 12. 11. 2020, 13.12

Ahoj, mě a manžela hrady také zajímají a děti jezdí s námi, ale ty tak nadšené nejsou . Jediné, co se jim tam líbí, tak jsou zvířata, pokud tam teda jsou. Ale naštěstí moc nezlobí . Nedávno jsem narazila na tyto zajímavé hrady https://zajimavaevropa.cz/anglie/jste-milovniky-hradu-tyto-by-vam-nemely-uniknout-a-nektere-najdeme-i-u-nasich-sousedu/ a určitě bych se chtěla podívat na Slovensko na Spišský hrad a do Rakouska na Hohensalzburg. Ty ostatní už jsou moc daleko .

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.13

Malému byl téměř rok, dceři 2,5 let

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2017, 7.02

náš prcek by to zatím musel leda zaspat , těžko odhadnout, kdy se odvážíme, záleží, jak se bude vyvíjet její povaha

Mygara

Mygara, 22. 7. 2017, 7.42

asi až ve 2 letech a jen na venkovní prohlídku hradu, protože jsme se báli jejich řevu

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 19.53

v 8mi měsících a prospal to, naštěstí .-)

sestricka1989, 8. 7. 2017, 21.03

Ve 2 letech ale moc to úspěch nemělo

patricia077

patricia077, 8. 7. 2017, 20.33

my asi v roce a půl

LucieS

LucieS, 8. 7. 2017, 11.34

Dcerce je půl roku, ale až bude starší a uvidím, že by jí to bavilo a nerušila by výklad ostatním, tak budeme obrážet památky pořád

skřítek, 7. 7. 2017, 21.46

S malou jezdíme po hradech a zámcích snad od 3 měsíců...Ze začátku schovaná v šátku, teď v 15 m sedí nejraději taťkovi za krkem. Na prohlídky jdeme jenom když je malá v pohodě, prohlídka je krátká a s průvodkyní nebo průvodcem se domluvíme, jestli bude možnost úniku v případě, že malá začne vyvádět. Pokud řeknou, že to vzhledem k trase prohlídky bohužel nepůjde, nepouštíme se do toho. Nehodlám ostatním udělat z kulturního zážitku peklo.... Zatím to ale bylo vždycky ok. Vy znáte svého prcka nejlíp tak odhadnete co je pro něj v pohodě....

LucieS

LucieS, 8. 7. 2017, 11.30

Kéž by se jako vy chovalo více lidí! Miluji hrady a zámky, ale neskutečně mě vytáčí, když vidím, že ve výpravě jsou malé děti, které to nebaví, jsou hlučné, zlobí a jenom otravují nás ostatní a bohužel jejich rodiče si neuvědomují, že kazí ostatním zážitky (a přiznejme si, že ty vstupenky taky nejsou zrovna laciné, tak si to chci aspoň užít).

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 7. 2017, 19.56

To je pravda syn naštěstí u takových akcí je hrozně hodný, protože se mu líbí že je to nové a a zatím neokoukané

skřítek, 10. 7. 2017, 21.48

Malá je zase zakřiknutá když má kolem sebe cizí lidi, občšas se to hodí...

navji, 7. 7. 2017, 21.00

jsem dlouholetá průvodkyně: čím dříve, tím lépe....když to dítkopřestane bavit, dá se vždycky domluvit a prohlídku třeba opustit....je to také o tom, na který objekt jdete...když toho tam bude méně (zřícenina aj.), tak možná radši nebrat, nebo to hodně rodin dělalo tak, že šel prvně jeden rodič a pak se vystřídali a šel druhý....

Leňulka, 10. 7. 2017, 7.54

no byly jsme s dcerou 17m na zřícenině a užívala si to, bavilo jí to až jsem se sama divila

navji, 10. 7. 2017, 11.00

však určitě, je to o dítě, vy ho znáte nejlépe, alespoň vidíte, že to jde....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 7. 2017, 19.55

Syna to také baví, hlavně proto že je to něco nového a něco se děje

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů