Poprvé u zubaře

zobrazeno 1158×

Vložil(a): Leňulka, 13. 3. 2017 8.31

Maminky kdy jste šli s dětmi poprvé k zubaři? V očkovacím průkazu je vloženo i knížečka na zubní prohlídky a tam je první v roce, to nevím kdo to vymyslel, zdá se mi to jako hloupost. Dcera rozhodně na příkaz pusu neotevře

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Janahor, 2. 11. 2019, 9.18

My jsme byly v roce. Dcera pusu trochu otevřela. Zubař jen zkontroloval dásně, že tam zoubky jsou, protože v té době měla pouze 4 přední. Nedával ji ani do křesla, držela jsem ji v náručí. Myslím, že je to spíš o tom, aby se dítko začalo seznamovat. Teď jdeme v 18 měsících na druhou návštěvu, tak uvidíme, jak bude probíhat.

Ivana.78, 29. 3. 2019, 12.01

Většinou doporučují jít už s prvním zubem.Dceři bude 17 měsíců a ještě jsme nebyli,protože zubařka je na mateřské,ale jiná říkala,že je na to dost času.Každý zubař to má asi jinak

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.46

já ještě nebyla, ale počítám tak po 1.5 roce

Marusk

Marusk, 15. 10. 2017, 18.05

V jednom roce. Zubař byl šikovný. Jen se podival jake zuby už jsou prorezane. Bez řevu.

ivka1981, 21. 3. 2017, 1.01

naše děti v roce pusu neotevřely ani náhodou. A sám zubař nám řekl, že děti spolupracují až kolem pěti let. Jen jim vždy koukne na zoubky, řekne nám, jak je čistit, zeptá se, kolik mají zoubků. Teď nás čeká další návštěva zubaře, tak jsem zvědavá, s dětma doma trénuju, tak možná už si zoubky nechají prohlédnout.

Pavla T., 19. 3. 2017, 7.48

My byli v roce a pohoda, měl první dva zuby 😁

slunicko, 17. 3. 2017, 8.24

Byla jsem se synem nedavno. Koukala jsem ze v pohode otevrel pusu. Dostal obrazek a sli jsme

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 15. 3. 2017, 13.06

Mne zubarka rekla, ze mam syna privest, az bude mit stolicky. To jsme udelali. Jen ho povozila na kresle, dala mu kelimek. Ted byl znova ve dvou letech, to uz hezky ukazal pusu

gosa22, 14. 3. 2017, 13.13

s oběma chodím od roku, není to vůbec žádná hloupost, nejde o kontrolu jako takovou (i když některé děti mívají problémy už takto brzy), ale spíš o zvykání si na zubaře, odstranění strach...syn od dvou let sedí na křesle sám, otevře pusu a ví, že se nic špatného dít nebude, když budeme pravidelně chodit na kontrolu dcerka ještě trochu vzdoruje, ale jí spíš vadí to, že ji držíme...jenže ulomila si kus prvního zoubku, takže tady je kontrola důležitá. A taky to chce super zubaře, který dětem ukáže křeslo, jak se čistí zoubky a bude v klidu, když dítě na povel neudělá hned všechno!

Veruhad, 14. 3. 2017, 12.33

Naše paní zubařka říká od prvního zoubku, aby si dítě zvykalo, ale naše dcera jen vidí zubaře co projde čekárnou a už řve

gosa22, 14. 3. 2017, 13.15

a nemluví u vás doma někdo o tom, jak je zubař hrůzný atd. (často to dělají tatínci, mívají ze zubařů strach)...protože jak může malé dítě vědět, který doktor je zubař a co vlastně dělá? zkuste to s ní probrat, vysvětlit, co se s ní bude dít a že to nebolí...

Veruhad, 16. 3. 2017, 14.31

Ne to ne, ale dělala jsem u zubaře takže jezdíme často, ale problém je v tom jak reaguje na cizí chlapy. Jakmile jdeme jinam a je tam doktorka tak naprosto v pohodě. Takže my bude muset mít zubařku a ne zubaře

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů