Odplenkování :-)

zobrazeno 1955×

Vložil(a): Iveta Záborcová, 11. 7. 2015 13.27

Maminky kdy jste odplenkovali Vaše děťátka, nebo kdy to máte v plánu? Já jsem malou naučila na nočník když jsme to občas vychytaly od 10. měsíce, kdy začala sama chodit. Čekala jsem až začne teplo, abych to mohla praktikovat už i venku. Jeden nočník máme doma a jeden venku. Zatím vypadá, že se vše vydařilo, krásně si řekne, když potřebuje. Vše je u nás číííš :-) Problém nastane tehdy, když chci jet někam do města třeba na déle, nebo když jedeme v autě, absolutně bojuje a nechce si vzít jednorázové natahovací kalhotky. Zatím se mi tedy nestalo, že by se mi do nich počůrala, ale když jsme stáli v zácpě, tak chtěla čůrat, tak jí říkám, že má plenku, že může a ona začala běsnit a kopat, že ne :-( A ještě dodatek, je nám 1,5 roku.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 15.14

já bych jí plenu nenutila, raději bych vzala náhradní oblečení

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 10.52

to je naopak dobře, že už nechce do plen, i když v autě je to problém

Marusk

Marusk, 13. 10. 2017, 6.52

U nás si na nočník ani nesedne, už od začátku. Prostě co nechce dělat, tak nedělá. Doufám, že to brzy pochopí.

jajulaš, 9. 3. 2017, 7.47

Dcera v roce a pul a syn ve dvou a pul

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.48

Tak to je tedy hodně šikovná, syn má 20 měsíců a zatím mu to moc nejde

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 13.56

Tak to byla zodpovědná .-)

Minnie, 1. 4. 2016, 21.30

Začala jsem ve 2,5 letech když bylo venku teplo, aby se dalo čůrat na kytičky. Plínu jednou dovolit a podruhý ne akorát děti mate.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.40

Začali jsme posazovat někdy v devíti měsících, hlavně když jsme přijeli třeba z nákupu, tak jsem si v klidu vybalovala a malej seděl, tvořil a koukal na mě. Měl z toho hroznou radost. Pak přišel chvilku blok, tak jsme to neřešili a pak si zase začal sám sedat. V roce a půl byl bez plenky s občasnými nehodami, ale díky tomu, že byla zima, tak si rychle rozmyslel, jestli chce mít mokro 3:-)

Lenica, 22. 7. 2015, 10.35

Já jsem to nějak neřešila.Až to přišlo, tak to přišlo. Přes den jsme plenky odbourali až v 2,5letech, když bylo léto a mohl čůrat na travičku Přes noc to bylo horší, to šlo až v 5ti letech, ale zvládl to a jsem na syna pyšná, že to zvládl úplně sám bez problémů a nějakého učení Za začátku jsem se trápila, ale naše paní doktorka mě ujistila, že je to prostě normální, tak jsem ji věřila

mckvak, 15. 7. 2015, 13.08

Souhlasim s Katkou, ma to cas Urcite ji zmate kdyz se jednou pocurat muze a jednou ne.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů