Kineziologie u dětí

zobrazeno 2896×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 12. 8. 2016 14.54

Maminky, máte některá zkušenost s kineziologií u dítěte? Pomohla vám? Kolik sezení jste museli absolvovat než byly vidět nějaké výsledky?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 15.45

zkušenosti nemám, ale jak to u vás proběhlo, pokud jste do toho šla

Minnie, 19. 10. 2016, 11.53

Co to je vlastně ta kineziologie? Kamarádka chodí s dětmi a dost to chválí.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.32

Nechci hanět, ale asi bych do toho nešla... Máte nějaké konkrétní problémy s dětmi?

Kamila Pecharová, 20. 8. 2016, 22.43

Syn (2,5) má řekla bych panickou hrůzu z toho, že mu nějaké další dítě vezme hračku, se kterou si hraje.. Ať je jeho nebo ne, vidí už z dálky běžet jiné dítě, začne utíkat, schovávat se a brání se (často i preventivně) bouchaním dětí a držením a cloumaním ruky druhému.. Dělá to i malému bráškovi, se kterým se ještě nevyrovnal a dost žárlí.. Takže asi tak.. Naše dětská doktorka říkala, že je to jedna z posledních alternativ, takže uvidíme.. Chtěla bych počkat pokud to půjde než mu budou alespoň tři roky (zrovna prochází obdobím vzdoru, do toho sourozenc, nemá to lehké).. Navíc bych řekla, ze je to posledních pár dnů lepší ?! Takže uvidíme..

vendy.z, 20. 8. 2016, 22.46

Tak držím palce, ať to dopadne....asi to bude jen hlídání svého? Je ještě malý, může se to přehoupnout

Kamila Pecharová, 20. 8. 2016, 22.49

Synovec mu od malička všechno bral. On si to nechal do určité doby líbit, pak nastal zlom a je takový jaký je na všechny okolo.. Samozřejmě, že v tom může být i něco jiného, ale tohle mi připadá jako největší problém.. Také doufám, že ho to přejde s věkem..

skřítek, 12. 8. 2016, 20.26

U nás nebylo třeba, moje malinká je ještě miminko, ale můžu přidat zkušenost od mé velmi blízké kamarádky. Kinezioložka jí velice pomáhá s chlapečkem, kterému se bohužel po očkování spustilo ADHD a autistická porucha. Úspěšně jim pomáhá krůček po krůčku normálně fungovat, je komunikačním prostředníkem mezi ním a zbytkem rodiny a pomáhá vysvětlit proč se některé věci dějí. Je to běh na dlouhou trať, pracují společně cca dva roky a výsledek je znát. Ne každý kineziolog vám ale sedne, je třeba hledat....

Eliška Kozlova, 12. 8. 2016, 16.10

Ja byla asi ve 12 a byla jsem z toho ještě zoufalejsi; spíše mi pomohl psychlog v ped.psy. poradne. Ale asi záleží na věku dítěte a zkušenosti kineziologa, me nepomohl.

dasza, 12. 8. 2016, 15.49

Syn 4sezeni..beze zmen..ja tez..beze zmen..dcera po prvnim sezeni pokrok jak blazen..

Kamila Pecharová, 12. 8. 2016, 21.32

Jak probíhá takové sezení s dítětem? A finančně je to asi také dost náročné..?

dasza, 13. 8. 2016, 7.02

Jo drahy to bylo..hlavne prvni navsteva mi nerekli fopredu kolik.ja v penezence 300kc a oni na me vybaflo 800!! Sem cumela jak pero.a rikala sem si ue uz neprijdeme..pak sem odolala..no stejne jak s dospelym-klul sedel a ona jak ja rikam carovala;) a jedno sezeni to delala prese mne..ze kluk si tam hral

snany, 12. 8. 2016, 15.34

Také by mě to zajímalo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů