Jak často vaše batolata koukají na TV?

zobrazeno 1577×

Vložil(a): Jarka mmm, 16. 6. 2016 9.09

Zdravím. Chtěla bych se zeptat,jak často a jak dlouho vaše batolata koukají na televizi? Přiznávám se,že malou občas "odlozim" k pohadkam,když něco potřebuju udělat,večer vecernicek. Jenže dneska js si uvědomila,že se to nenápadně nascita asi na hodinu! Což me vyděsilo,takže to rapidně omezím...Jak to mate vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 12. 2017, 13.32

no jo, on si řekne člověk udělá to ato a už to je

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 18.56

stejně jako vy, s hrůzou jsem si uvědomila tu dobu a od teď max 30 minut denně

Jarka mmm, 8. 12. 2016, 18.59

Je to blbý co...U nás už se to zase natáhlo . Zase mi nebývá občas moc dobře a dcerku u ní na chvilku odlozim. Ale musím to zase omezit...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 17.34

Když jsem byla nemocná a měla 40 tak syn koukal skoro celý den, ale teď pro změnu nekouká vůbec

Jarka mmm, 14. 1. 2017, 18.54

Jj,to je něco jinyho .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 18.57

Ale připadala jsem si blbě, že do toho furt čučí, ale táta ho nezabavil a on chtěl bud mámu nebo mobil s ovečkou shaun

jitkamety

jitkamety, 17. 6. 2016, 18.14

Dcera kouká jen ráno asi 45 minut víc ne radši chodíme do přírody.

klarike1

klarike1, 16. 6. 2016, 21.23

Tak dcerka se poprvé dívala asi v roce a půl, když byla nemocná a nedalo se s ní vydržet a od té doby max. těch cca 20minut, když dovařuji oběd a ona si vyžaduje mou pozornost, to se stane ale tak jednou dvakrát do týdne. Většinou ale vaří souběžně v obýváku na koberci. Tedy pro upřesnění dívá se na youtube na prasátko Pepu, Statečná autíčka nebo včelku Máju, nic víc jí nepouštíme. TV u nás přes den nehraje, já ji nepotřebuji a manžel se dívá až po 20.00, jak přijde domů a to už malá spí.

benca, 16. 6. 2016, 20.27

moc casto nie a to mame 4 rocky, radsej vonku na ihrisko

ppetaa27, 16. 6. 2016, 18.49

U nas jede televize porad, ale syn na ni nekouka. Spis je to tim, ze je jeste malej ale kdyz se bude divat na pohadky i treba dve hodiny denne, tak mi to vadit nebude. Pohadky mam sama rada, tak se budu divat s nim. A kord pres zimu kdyz se ty dny tak tahnou a je brzo tma

dáša, 16. 6. 2016, 18.05

Teď jak je hezky tak koukáme málo, ale stejně ráno a večer vždycky. Musí mít Tomáše. ) na palici je to v zimě, sice jsme venku, tvoříme, hrajeme, ale ty dny jsou dlouhé a tak často sklouzneme k pohádce.

Eliška Kaiserová, 16. 6. 2016, 16.14

Decko mame jako kulisu pri pobytu doma zapnute,obcas dcerku neco zaujme,jinak litame venku a telka nam nechybi,ale pokud je nemocna a doma byt musime,tak poustim pohadky a hrajeme si u toho.

Adrianita, 16. 6. 2016, 13.52

My máme doma televizi nebo rádio jako kulisu. Já i manžel večer sledujeme TV, ale u toho máme činnosti s malou. Malá má 23 měsíců a televize ji nezajímá, ani Déčko. Aktivně dceru k telce neposazujeme.

Eliška Kozlova, 16. 6. 2016, 13.02

Když je venku hezky, jsme spíše na zahradě. Ale při nepřízni počasí máme televizi zapnutou jako kulisu, co je zajímá na to koukají a když je to nebaví hrají si, dcerce je 22,5měs a aktivně kouká dohromady asi hodinu půl denně, když jsme venku tak vůbec. Jsem ráda za Decko, protože nemusím řešit reklamy a vhodnost pořadů (i když Děsivé dějiny, to je hrůza).

Jarka mmm, 16. 6. 2016, 13.21

To zní děsivě ,ty dějiny...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů