Chutě dětí

zobrazeno 836×

Vložil(a): Leňulka, 28. 9. 2017 22.58

Někdy mě fakt udivuje co ta naše cácorka dokáže jíst dohromady. Třeba dneska jsem dělala štrůdl, tak jsem jí dala jablko a ona si k tomu vytáhla ze sáčku půlku chleba a ohryzala ho celý dokola :-D to by jste museli vidět pohled manžela když to viděl :-D :-D je to jak ohryzaný od hlodavců :-D no takže jablko s chlebem. Ale odpo zase měla pomeranč a smíchala si to schválně s makovkama. Manžel to jen komentoval slovy pomerančové makovky hmm. :-D No jako nebýt jí 1,5roku ale 15let tak si snad budu myslet, že je v tom :-D To kamarádka říkala, že třeba její brácha jako malý miloval tatranku namazanou hořčicí :-D A co vaše děti a jejich chutě?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 28. 3. 2019, 22.29

Mě to přijde normální.

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 5. 2018, 10.15

chleba maslo skorica a jablko - velka mnamka. ranajkujem aj ja spolu s kavou

Marusk

Marusk, 13. 10. 2017, 6.55

Rekla bych, ze chleba se hodi ke vsemu, slanemu i sladkemu. Ale hlavne, kdyz maji hlad, tak snedi snad vsechno, bez ohledu na kombinace

Žofinka

Žofinka, 7. 10. 2017, 12.58

až tak divné mi to nepřijde, klidně bych si to dala sama .-)

Mygara

Mygara, 4. 10. 2017, 10.04

no ona suchá makovka leze špatně do krku, ten pomeranč to hezky zvhlhčí .-)

Fuga

Fuga, 2. 10. 2017, 14.30

mně chleba a jablko nepřijde divné, sama to jím

Lenča Pešková, 1. 10. 2017, 19.31

Mala ted na chate jedla studeny houskovy knedlik namazany maslem a prikusovala zavarenou okurku🙂 taky mnamka

Petra Schoberová, 30. 9. 2017, 15.04

pěkně tak u nás se ještě nic takového neprojevilo

Cherrynka, 29. 9. 2017, 22.41

Tatranka a hrčice super kombinace. Ale já za sebe můžu doporučit rajče na plátky a na to paprikoé brambůrky samotné je nedám, fůj, ale s rajčetem jo

Kamila Pecharová, 29. 9. 2017, 21.31

Naši kluci doslova milují kyselé okurky, až si občas říkám, aby jim to množství neublížilo.. Převážně mladší syn 1,5 je schopný je snídat, objedvat i večeřet.. Téměř nic nemluví (máma, táta, zvuky zvířat) a okuku tzn. okurku..

Leňulka, 29. 9. 2017, 22.59

jj naše okurku může taky když je s něčím k obědu tak si vystačí jen s tou okurkou ale jinak je všežravec taky mluví pár slov máma, táta, bába, děda, zvuky zvířat, papat bamam (banán) a začíná pomalu i složitější ale jsou to takový jazykolamy, že to ani já neřeknu :-D

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů