Barefoot?

zobrazeno 3449×

Vložil(a): misalla, 15. 3. 2017 20.21

Maminky, jaký máte názor na barefoot? Nedávno jsem na tento styl (ne)obouvání narazila a docela mě to zaujalo, tak sháním zkušenosti a názory. Syn má dost široký nárt a je opravdu dost problém pořídit pro něj boty, takže jsem začala přemýšlet o barefoot botičkách. Na druhou stranu ale nevím co od toho čekat, zda by si na takové boty zvykl (jsou mu 3 roky) a jestli to je opravdu pro nohy tak "zdravé". Budu ráda za každý názor nebo zkušenost :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dajikaaa, 28. 2. 2024, 21.01

Ahoj, holky, u dětí se snažíme, aby měly ty nejlepší boty. Zdravé, pohodlné... Ale co vy? Ráda bych přešla na BF. Máte tip na kvalitní a pohodlné barefoot boty teď na zimu? Takové, co mají výborné hřejivé vlastnosti a zvládnou sníh i terén? Díky moc.

Jitulenka, 21. 3. 2024, 11.57

ahoj jestli se chystáš na hory a užít si ještě sněhu tak za mě jsou super barefoot saltic, mají velkou hřejivost,jsou opravdu teploučké, já je nosila jsem celou zimu ..

Evka2, 9. 3. 2020, 12.23

Dnes jsme navštívili barefoot prodejnu a ty cenu, to je síla jako. Šli jsme tam hlavně proto, aby nám poradili jakou má syn nohu (má vysoký nárt a širokou) a jedny botičky zrovna koupili. Do budoucna uvidíme. Hodně jsem tu četla o značce Fare - tak na to mrknu.

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.18

co člověk, to názor, nezbývá než vyzkoušet, ale třeba na zimu si je moc představit nedokážu

misalla, 18. 3. 2017, 21.05

Mě právě taky odrazuje hlavně i cena. Samozřejmě na botách nechci šetřit, ale přijde mě to moc.

Saeva, 17. 3. 2017, 17.45

Mně se BF líbí, ale bojím se toho, jak moc je zdravé chodit v nich třeba po rovném povrchu (asfalt) a cenově jsou pro nás taky hůře dostupné, zvlášť když dcerce tak rychle roste noha. Takže nakonec kupujeme kompromisy (LBL) a z Decathlonu "bosé" cvičky.

vendy.z, 17. 3. 2017, 6.36

Nepraktikujeme

editak, 16. 3. 2017, 17.36

doma bosky nebo capáčky, bosky venku v létě když to jde, jinak zatím kompromis botky, ale chystám se nějaké pořídit...

gosa22, 16. 3. 2017, 13.59

je škoda, že jsou finančně náročnější...jinak bych je dětem kupovala, jsou takové ohebné, noha se v nich netlačí...sama mám široký nárt a mnoho střihů klasických bot mi nesedí, takže tyhle "bosonoho" varianty se mi líbí...zahlédla jsem na FB Promaminek, že má být na For Kids workshop o dětské noze a vývoji, tak by to stálo za poslech

editak, 16. 3. 2017, 17.37

přesně! jak finance, tak i přednáška na veletrhu )))

Fuga

Fuga, 16. 3. 2017, 13.32

já nějak také pořád nevím, co si o nich mám myslet, tak volím osvědčenou klasiku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů