Taxi pro děti (dovoz do školky, na sport, k babičce atd.)

zobrazeno 1263×

Vložil(a): simontr, 16. 3. 2021 19.41

Dobrý den, naše společnost vyvíjí službu pro rodiče a jejich děti: bezpečné taxi pro děti od dveří ke dveřím (dovoz do školy nebo školky, sekce, na sport, k babičce atd.). Naši řidiči mají bohaté zkušenosti s řízením aut a s práci s dětmi (jsou to učitelé, chůvy, rodiče atd.). Chtěl bychom se vás zeptat, zda máte zájem o takovou službu. Váš názor bude pro nás velmi důležitý a pomůže nám k vytvoření správné a pohodlné služby. Budeme velmi vděční za vaši pomoc :) Máte-li o takovou službu zájem, zanechte prosím své kontakty. Moc by nám pomohlo, pokud bychom vás mohli kontaktovat a krátce se s vámi pobavit, co je pro vás důležité a čemu je potřeba věnovat největší pozornost. Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nikoll, 27. 3. 2021, 11.02

Já bych dítě nikomu cizímu do auta nedala. Jezdí jen s lidmi, které opravdu znám, vím jak jezdí a věřím jim, ale nejčastěji ji všude vozím já. Nedělá mi to problém, pořídila jsem si dítě tak počítám s tím že do určitého věku je potřeba ji vozit a pak ji naučit samostatnost a bezpečnost při cestování bez nás. Naši to tak taky udělali a zvládli jsme to

Eliška Kozlova, 18. 3. 2021, 21.54

Také ne, je to jen další odtrhávání dětí od primární rodiny, nelíbí se mi to stejně jako chůvy pokud jsou děti hodně malé mají být s nejbližšími, starší děti vést s zodpovědnosti a samostatnosti. Děti do 5 let mají být hlavně s rodiči, nepotřebují moře ani přehnaně hraček, nebo značkové oblečení.

LucieS

LucieS, 17. 3. 2021, 15.23

Já se zamýšlím nad logistikou. My bydlíme na vesnici. Nedokážu si představit, na kolik by to muselo vyjít, aby se vyplatilo přijet k nám na vesnici, odvézt dceru, čekat třeba hodinu, než jí skončí kroužek a pak zase dceru přivézt...

V007A, 18. 3. 2021, 7.15

Tak cca 1500 Kč 😅 možná i více.

LucieS

LucieS, 18. 3. 2021, 10.22

No právě... přijde mi to jako nesmysl.

Katka

Katka, 17. 3. 2021, 9.40

Ne, vychovali jsme si samostatné děti 😉

Minnie, 17. 3. 2021, 7.19

Asi bych si to uměla představit, někomu to třeba pomůže. My by jsme nevyužili, u nás ve městě je vše dostupné a na kroužek dceru vozil manžel. Ale třeba lidi z vesniček, proč ne. Vím, že kde bydlela teta, něco podobného fungovalo před asi 12 lety.

dasza, 17. 3. 2021, 6.15

Ne.decka.nejsou lini a narostly jim dvě nohy..taky nejsou dementi a zvládají cestu např.busem

V007A, 16. 3. 2021, 20.32

Já bych teda svoje dítě nikomu cizímu nesvěřila. Na co bych si pořizovala děti, kdybych se o ně nedokázala postarat? Vše se dá při dobře organizaci zvládnout. Jak by si připadalo to dítě, kdybych ho někomu takhle šoupla? Ale tak třeba někdo bohatý, kdo kašle na svoje děti a je zvyklý dávat chůvám využije.

WeruskaSK

WeruskaSK, 17. 3. 2021, 14.08

vtedy ich vozi chuva, netreba taxi hahaha

WeruskaSK

WeruskaSK, 16. 3. 2021, 19.48

nedala by som moje dieta nikomu cudziemu do auta, takze pre mna urcite nie

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů